HeadSpace2 3.3.1 - en to pl translation catalogue (169 entries)

en: %d items were imported from %s
pl: Elementów zaimportowanych- <strong>%d</strong> | Wtyczka- <strong>%s</strong>

en: (not available in UTW and Simple Tagging)
pl: (niedostępne dla UTW oraz Simple Tagging)

en: (page %d of %d)
pl: (strona %d z %d)

en: <p style="color: red">That function is not defined</p>
pl: <p style="color: red">Ta funkcja nie jest zdefiniowana</p>

en: <p style="color: red">You are not allowed access to this resource</p>
pl: <p style="color: red">Brak uprawnień do skorzystania z tych zasobów</p>

en: <p>Tags:
pl: <p>Znaczniki:

en: Add Plugin
pl: Dodaj wtyczkę

en: Add tags to dictionary
pl: Dodaj Znacznik do słownika

en: Adds CrazyEgg tracking code to all pages
pl: Dodaj kod śledzenia CrazyEgg do wszystkich stron

en: Adds Google Analytic tracking code to all pages
pl: Dodaj kod śledzenia Google Analytic do wszystkich stron

en: Adds Mint tracking code to all pages
pl: Dodaj kod śledzenia Mint do wszystkich stron

en: Adds StatCounter tracking code to all pages
pl: Dodaj kod śledzenia StatCounter do wszystkich stron

en: Adds additional functions to allow blogging tools such as Ecto to use tagging
pl: Dodaj dodatkowe funkcje aby zezwolić innym narzędziom (np. Ecto) na używanie znaczników

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: After
pl: Po

en: All descriptions will be trimmed to this length
pl: Wszystkie opisy zostaną ograniczone do tej długości

en: Allow external JavaScript files to be referenced
pl: Zezwala na wprowadzanie odsyłaczy do zewnętrznych plików JavaScript

en: Allow page title to be changed (i.e. the title in the browser window title)
pl: Zezwala na zmianę tytułu strony (tytuł widoczny w przeglądarce strony)

en: Allows CSS stylesheets to be added to a page
pl: Zezwala na dodanie arkuszy stylów CSS dla wybranej strony.

en: Allows a custom page-specific theme to over-ride the default theme
pl: Zezwala na zmianę motywu graficznego dla wybranej strony.

en: Allows a no-index/no-follow option to be set to prevent search engines and robots from indexing or following pages
pl: Zezwala na ustawienie opcji no-index/no-follow dla wybranej strony aby zapobiec indeksowaniu lub odwiedzaniu stron przez wyszukiwarki oraz roboty.

en: Allows a short description about the page that is used by search engines
pl: Zezwala na wprowadzenie krótkiego opisu strony który jest używany przez wyszukiwarki.

en: Allows disabled plugins to be enabled on specific pages
pl: Zezwala na przypisywanie nieaktywnych wtyczek dla konkretnej strony.

en: Allows raw data to be inserted into the page meta section
pl: Zezwala na wprowadzanie danych nieprzetworzonych (raw data) bezpośrednio w sekcji meta wybranej strony.

en: Allows site RSS description to be changed
pl: Zezwala na zmianę opisu strony RSS

en: Allows site RSS name to be changed
pl: Zezwala na zmianę nazwy strony RSS

en: Allows site description to be changed (i.e. the tagline)
pl: Zezwala na zmianę opisu strony - w przypadku użycia funkcji: bloginfo('description')...

en: Allows site name to be changed (i.e your blog name)
pl: Zezwala na zmianę nazwy strony

en: Allows tags/keywords to be added to pages
pl: Zezwala na dodawanie znaczników/słów kluczowych do strony

en: Allows the 'more' text to be changed
pl: Zezwala na zmianę tekstu dla kodu '<!--more-->'

en: Allows you to enable or disable various WordPress auto-formatting (including wpautop)
pl: Zezwala na włączenie lub wyłączenie auto-formatowania  (włącznie z wpautop)

en: Alphabetically order tags
pl: Alfabetyczna kolejność znaczników

en: Always
pl: Zawsze

en: Archives
pl: Archiwum

en: As with anything else that modifies your database you should <strong>backup your data before running an import</strong>.  No responsibility is accepted for any kittens that may be killed in the process.
pl: W tym przypadku może nastąpić modyfikacja danych w Twojej bazie.<br> Zalecane jest <strong>wykonanie kopii bazy danych przed uruchomieniem importu.</strong>

en: Author Pages
pl: Autor Strony

en: Auto-formatting
pl: Auto-formatowanie

en: Automatically add new tags to dictionary
pl: Automatycznie dodaj nowe znaczniki do słownika

en: Before
pl: Przed

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Categories
pl: Kategorie

en: Check for updates
pl: Sprawdź uaktualnienia

en: Check for updates from within HeadSpace
pl: Sprawdź uaktualnienia dla HeadSpace

en: Current theme
pl: Aktualny motyw graficzny

en: Customise the number of posts shown on the archive and search pages, and decide whether to show full content or the excerpt
pl: Określ liczbę wpisów widocznych na stronie archiwum lub w wynikach wyszukiwania oraz zdecyduj czy prezentować cały tekst czy streszczenie.

en: Delete HeadSpace
pl: Usuń HeadSpace

en: Description
pl: Opis

en: Dictionary
pl: Słownik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit Category &raquo;
pl: Edycja Kategorii &raquo;

en: Enter the URL you want outbound links tracked to, or leave empty for no outbound tracking
pl: Wpisz adresy linków wychodzących które mają być śledzone. Pozostaw puste jeżeli nie chcesz korzystać z tej funkcji.

en: Enter the full Google JavaScript tracking code, or just the <code>_uacct</code> number.
pl: Wpisz pełny kod śledzenia Google JavaScript lub numer <code>_uacct</code>.

en: Enter the relative URL to your Mint installation (i.e. <code>/mint/</code>).
pl: Wpisz względny adres URL do Twojej instalacji Mint (np. <code>/mint/</code>).

en: Enter your full <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg ID</a>
pl: Wpisz swój pełny <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg ID</a>

en: Everyone
pl: Wszyscy

en: General Options
pl: Główne Opcje

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Google Section Targeting
pl: Google Section Targeting - kierowanie na sekcje

en: HeadSpace Meta data
pl: HeadSpace Meta Dane

en: HeadSpace Settings
pl: HeadSpace Ustawienia

en: HeadSpace has been removed
pl: HeadSpace został usunięty

en: HeadSpace tags (convert to WordPress 2.3 tags)
pl: HeadSpace tags (przekonwertuj do WordPress 2.3 tags)

en: HeadSpace2 News
pl: HeadSpace2 Aktualności

en: Home Page
pl: Strona Główna

en: Import and remove original data
pl: Importuj i usuń oryginalne dane

en: Inherit from global settings
pl: Dziedziczone z ustawień globalnych

en: Inherit settings
pl: Ustawienia dziedziczone

en: Invalid module
pl: Moduł nieaktywny. Spróbuj najpierw aktywować moduł.

en: Leave blank to use theme default
pl: pozostaw puste aby użyć domyślnego

en: Makes links clickable in comments
pl: Zezwól na "Klikalne" linki w komentarzach

en: Mass Edit Meta-data
pl: Masowa Edycja Meta-danych

en: Max length
pl: Maksymalna długość

en: Meta-data
pl: Meta-dane

en: Mint path
pl: Mint - ścieżka dostępu

en: Modules
pl: Moduły

en: Modules are disabled and do not appear
pl: Moduły wyłączone/niedostępne podczas edycji

en: Modules will always appear on edit screens
pl: Moduły widoczne podczas edycji

en: Modules will be hidden behind a link
pl: Moduły ukryte, dostępne pod linkiem zaawansowane

en: More text
pl: Tekst dla kodu <--!more-->

en: Never
pl: Nigdy

en: Next
pl: Następny

en: Options
pl: Opcje

en: Order tags
pl: Kolejność Znaczników

en: Page Modules
pl: Moduły

en: Page Settings
pl: Ustawienia Strony

en: Page Title
pl: Tytuł Strony

en: Page description
pl: Opis Strony(Meta tag)

en: Page modules apply to individual pages.  Drag-and-drop modules into the appropriate area.  Modules can be re-ordered to change their position on the edit screen.
pl: Strona modułów dostępnych dla konkretnego wpisu/strony. Przeciągnij i upuść moduł do wybranej sekcji po czym 'Zapisz ustawienia modułów' aby aktywować. Dostępna zmiana kolejności wyświetlanych modułów oraz modyfikacja ustawień.

en: Page slug
pl: Znacznik strony

en: Page title
pl: Tytuł Strony

en: Page-specific Plugins
pl: Przypisanie Wtyczki do Strony

en: Page-specific Themes
pl: Przypisanie Motywu Graficznego do Strony

en: Per page
pl: Liczba Stron

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Post slug
pl: Znacznik Wpisu/Strony

en: Post title
pl: Tytuł Wpisu/Strony

en: Posts &amp; Pages
pl: Wpisy i Strony

en: Posts successfully updated
pl: Dane zostały uaktualnione

en: Previous
pl: Poprzedni

en: RPC support for Ecto
pl: RPC wsparcie dla Ecto

en: RSS Description
pl: Opis RSS

en: RSS Name
pl: Nazwa RSS

en: Remove HeadSpace
pl: Usuń HeadSpace

en: Replaced with the category description
pl: opis kategorii

en: Replaced with the current date
pl: aktualna data

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
pl: aktualny numer strony (np. strona 2 z 4)

en: Replaced with the current search phrase
pl: aktualnie szukana fraza

en: Replaced with the current time
pl: aktualny czas

en: Replaced with the date of the post/page
pl: data wpisu/strony

en: Replaced with the post categories (comma seperated)
pl: kategorie wpisu (rozdzielone przecinkami)

en: Replaced with the post/page ID
pl: ID wpisu/strony

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
pl: autor wpisu/strony (pseudonim)

en: Replaced with the post/page author's userid
pl: autor wpisu/strony (userid)

en: Replaced with the post/page excerpt
pl: zawartość skrócona wpisu/strony

en: Replaced with the post/page modified time
pl: data modyfikacji wpisu/strony

en: Replaced with the title of the post/page
pl: tytuł wpisu/strony

en: Save
pl: Zapisz

en: Save all data
pl: Zapisz wszystkie dane

en: Save module order
pl: Zapisz ustawienia madułów

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Pages
pl: Wyniki Wyszukiwania

en: Separator position
pl: Pozycja Separatora

en: Settings can be applied to specific posts &amp; pages from the <strong>post edit page</strong>, and to specific categories from the <strong>edit category</strong> page.
pl: Ustawienia mogą być wprowadzane bezpośrednio przy edycji lub dodawaniu konkretnego wpisu, strony lub kategorii.

en: Show tags in pages
pl: Pokaż znaczniki na stronie

en: Show tags in posts
pl: Pokaż znaczniki we wpisach

en: Simple
pl: Domyślne

en: Site Modules
pl: Moduły na Stronie

en: Site description
pl: Opis Strony (Opis bloga)

en: Site modules apply to your site as a whole.  Only checked modules will run (when properly configured).
pl: Tylko zaznaczone moduły będą aktywne (oczywiście jeżeli zostaną poprawnie skonfigurowane)

en: Site name
pl: Nazwa Strony

en: Special Tags
pl: Znaczniki Specjalne

en: Suggest tags based on content
pl: Sugerowane znaczniki pod względem zawartości strony

en: Suggested tags
pl: Sugerowane Znaczniki

en: Tag separator
pl: Separator Znaczników

en: Tags (keywords)
pl: Znaczniki (słowa kluczowe)

en: Tags/keywords
pl: Znaczniki/Słowa Kluczowe

en: Theme
pl: Motyw Graficzny

en: This must match the separator defined in Ecto 'Templates', 'Tags', 'Tag separator'
pl: Powinien zgadzać się z separatorem zdefiniowanym w Ecto 'Templates', 'Tags', 'Tag separator'

en: This option will remove HeadSpace and delete all settings, tags, and meta-data.
pl: Ta opcja powoduje usunięcie HeadSpace oraz wszystkich jego ustawień, meta-danych, itp...

en: This page will allow you to import meta-data from other WordPress plugins.  The other plugins do not need to be active for the import to work.
pl: Ta strona umożliwia import meta-danych z innej wtyczki WordPress.

en: Title separator
pl: Separator Tytułu

en: Track outbound links
pl: Śledzenie Linków Wychodzących

en: Tracking code
pl: Kod śledzenia

en: Update Options &raquo;
pl: Opcje Aktualizacji &raquo;

en: Use <code>wpautop</code> to format paragraphs
pl: Użyj <code>wpautop</code> dla formatowania paragrafów

en: Use <code>wptexturize</code> to turn quotes into fancy quotes
pl: Użyj <code>wptexturize</code> aby zamienić  ( ' ) na ( &#8216; ) lub ( &#8217 ), oraz ( " ) na ( &#8220; ) lub ( &#8221; )

en: Users of the specified role or less will be tracked
pl: Użytkownicy z określoną funkcją lub niższą będą śledzeni.

en: Who to track
pl: Kogo śledzimy

en: WordPress content formatting
pl: WordPress formatowanie zawartości

en: Wraps all post and page content inside a Google targeted section
pl: Obejmij zawartość wszystkich wpisów oraz stron znacznikami "kierowania na sekcje" - Google targeted section

en: Your module positions have been saved
pl: Pozycja modułów została zapisana

en: Your options have been updated
pl: Twoje ustawienia zostały zmienione

en: add
pl: dodaj

en: add all
pl: dodaj wszystko

en: advanced
pl: zaawansowane

en: applied to author pages
pl: stosowane dla strony autora

en: applied to category pages without specific settings
pl: stosowane dla strony kategorie bez konkretnych ustawień

en: applied to everything unless otherwise specified
pl: stosowane dla wszystkich stron za wyjątkiem tych dla których ustawienia zostały określone

en: applied to posts &amp; pages without specific settings
pl: stosowane dla wpisów oraz stron bez konkretnych ustawień

en: applied to the home page
pl: stosowane dla strony głównej

en: applied when viewing a 404 error
pl: stosowane gdy widoczna strona 404 (kod błędu)

en: applied when viewing search results
pl: stosowane dla strony wyniki wyszukiwania

en: applied when viewing the archives
pl: stosowane dla strony archiwum

en: content
pl: zawartość

en: default
pl: domyślny

en: excerpt
pl: skrócona zawartość

en: posts, showing the
pl: pozycji. Sposób prezentacji

en: set number of posts to 0 for theme default
pl: ustaw liczbę pozycji na 0 dla wartości domyślnej

en: suggest
pl: Domyślne
