Headspace2 - v3.4.3 - en to nl translation catalogue (232 entries)

en: %d items were imported from %s
nl: Er zijn %d items uit %s geïmporteerd

en: %s ago
nl: %s geleden

en: (not available in UTW and Simple Tagging)
nl: (niet beschikbaar in UTW en Simple Tagging)

en: (page %d of %d)
nl: (pagina %d van %d)

en: (set number of posts to 0 for theme default)
nl: (Zet het aantal berichten op 0 om de standaardinstellingen van je thema te gebruiken)

en: 404 Page
nl: 404 Pagina

en: <p style="color: red">That function is not defined</p>
nl: <p style="color: red">Die functie is niet gedefinieerd</p>

en: <p style="color: red">You are not allowed access to this resource</p>
nl: <p style="color: red">Je hebt geen toegang tot deze bron</p>

en: <p>As a new visitor you may want to subscribe to my <a href="%s/feed/">RSS</a> feed.</p>
nl: <p>Als nieuwe bezoeker wil je je misschien aanmelden voor mijn <a href="%s/feed/">RSS</a> feed.</p>

en: Add Plugin
nl: Voeg plugin toe

en: Add tags to dictionary
nl: Tags toevoegen aan woordenboek

en: Adds 103bees tracking code to all pages
nl: Voegt de 103bees tracking code toe aan alle pagina´s

en: Adds CrazyEgg tracking code to all pages
nl: Voegt CrazyEgg tracking code toe aan alle pagina´s

en: Adds Google Analytic tracking code to all pages
nl: Voegt Google Analytics code toe aan alle pagina´s

en: Adds HitTail tracking code to all pages
nl: Voegt HitTail tracking code toe aan alle pagina´s

en: Adds Mint tracking code to all pages
nl: Voegt Mint tracking code toe aan alle pagina´s

en: Adds StatCounter tracking code to all pages
nl: Voegt  StatCounter tracking code toe aan alle pagina´s

en: Adds additional functions to allow blogging tools such as Ecto to use tagging
nl: Voegt extra functies toe om blog tools te kunnen gebruiken, zoals Ecto voor tagging.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: After
nl: Na

en: After content
nl: Na inhoud

en: All descriptions will be trimmed to this length
nl: Alle beschrijvingen worden afgekort to deze lengte

en: Allow external JavaScript files to be referenced
nl: Hiermee kun je referen aan externe JavaScript bestanden

en: Allow page title to be changed (i.e. the title in the browser window title)
nl: Hiermee kun je de pagina titel aanpassen (de titel boven je browser scherm)

en: Allows CSS stylesheets to be added to a page
nl: Hiermee kun je CSS stylesheets toevoegen aan een pagina

en: Allows a custom page-specific theme to over-ride the default theme
nl: Hiermee kun je een aangepast pagina-specifiek thema het standaard thema laten overschrijven

en: Allows a no-index/no-follow option to be set to prevent search engines and robots from indexing or following pages
nl: Hiermee kun je de no-index/no-follow instellen om te voorkomen dat zoekmachines je pagina´s indexeren of de links volgen.

en: Allows a short description about the page that is used by search engines
nl: Hiermee kun je een korte beschrijving geven van de pagina, die door zoekmachines gebruikt kan worden.

en: Allows disabled plugins to be enabled on specific pages
nl: Hiermee kun je uitgeschakelde plugins inschakelen op bepaalde pagina´s

en: Allows raw data to be inserted into the page meta section
nl: Hiermee kun je ruwe data toevoegen aan het meta-gedeelte van de pagina

en: Allows site RSS description to be changed
nl: Hiermee kun je de RSS beschrijving aanpassen

en: Allows site RSS name to be changed
nl: Hiermee kun je de RSS naam van je site veranderen

en: Allows site description to be changed (i.e. the tagline)
nl: Hiermee kun je de beschrijving van je site aanpassen (de tagline)

en: Allows site name to be changed (i.e your blog name)
nl: Hiermee kun je ke site naam aanpassen (de naam van je blog)

en: Allows tags/keywords to be added to pages
nl: Hiermee kun je tags/sleutelwoorden toevoegen aan je pagina´s

en: Allows the 'more' text to be changed
nl: Hiermee kun je de ´lees verder´ text aanpassen

en: Allows you to enable or disable various WordPress Widgets
nl: Hiermee kun je verschillende WordPress Widgets in- of uitschakelen

en: Allows you to enable or disable various WordPress auto-formatting (including wpautop)
nl: Hiermee kun je verschillende Wordpress auto-opmaak in- of uitschakelen (waaronder wpautop)

en: Alphabetically order tags
nl: Tags alfabetisch rangschikken

en: Always
nl: Altijd

en: Archives
nl: Archieven

en: Are you sure you want to merge that tag?
nl: Weet je zeker dat je die tag wilt samenvoegen?

en: As with anything else that modifies your database you should <strong>backup your data before running an import</strong>.  No responsibility is accepted for any kittens that may be killed in the process.
nl: <strong>Maak een backup van je database voordat je gegevens importeert!</strong>.

en: Author Pages
nl: Auteurspagina’s

en: Auto-fancy quotes
nl: Auto-opvallende citaten

en: Auto-formatting
nl: Auto-opmaak

en: Automatically add new tags to dictionary
nl: Tags automatisch toevoegen aan woordenboek

en: Before
nl: Voor

en: Before content
nl: Voor inhoud

en: Calendar
nl: Kalender

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Categories
nl: Rubrieken

en: Change what appears in reports
nl: Verander wat in rapporten getoond wordt

en: Check for updates
nl: Zoek updates

en: Check for updates from within HeadSpace
nl: Zoek updates vanuit HeadSpace

en: Count
nl: Tel

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Customise the number of posts shown on the archive and search pages, and decide whether to show full content or the excerpt
nl: Pas het aantal berichten ana dat getoond wordt op de archief- en zoekpagina´s en bepaal of de volledige inhoud vertoond moet worden of alleen een korte samenvatting.

en: Delete HeadSpace
nl: Verwijder HeadSpace

en: Description
nl: Beschrijving

en: Dictionary
nl: Woordenboek

en: Disable WordPress Widgets
nl: WordPress Widgets uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display a message for first time visitors (based upon idea from Seth Godin)
nl: Toon een bericht aan bezoekers die je site voor het eerst zien (gebaseerd op een idee van Seth Godin)

en: Display position
nl: Vertoningspositie

en: Do not output CSS
nl: Toon geen CSS

en: Domain Name
nl: Domeinnaam

en: Edit Category &raquo;
nl: Bewerk Rubriek &raquo;

en: Enable debug option
nl: Debug optie inschakelen

en: Enabled Widgets
nl: Ingeschakelde Widgets

en: Enter 0 for always
nl: Vul 0 in voor altijd

en: Enter any additional Google Analytics code
nl: Hier kun je extra Google Analytics code invullen

en: Enter the URL you want outbound links tracked to
nl: Vul de URL in om uitgaande links te tracken

en: Enter the full Google JavaScript tracking code, or just the <code>_uacct</code> number.
nl: Vul de volledige Google JavaScript tracking code in, of alleen je <code>_uacct</code> nummer.

en: Enter the full JavaScript tracking code as provided by HitTail.
nl: Vul de volledige JavaScript tracking code in, zoals die door HitTail is verstrekt.

en: Enter the full JavaScript tracking code as shown on your 103bees account page.
nl: Vul de volledige JavaScript tracking code in, die je kunt vinden op je 103bees beheerpagina.

en: Enter the relative URL to your Mint installation (i.e. <code>/mint/</code>).
nl: Vul de relatieve URL in naar je Mint installatie (b.v. <code>/mint/</code>).

en: Enter your full <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg ID</a>
nl: Vul je volledige <a href="http://crazyegg.com/pages/instructions">CrazyEgg ID</a> in

en: Everyone
nl: Iedereen

en: First Time Visitor
nl: Nieuwe Bezoeker

en: Frame Breaker
nl: Frame Breker

en: Global Settings
nl: Algemene Instellingen

en: HeadSpace Settings
nl: HeadSpace Instellingen

en: HeadSpace has been removed
nl: HeadSpace is verwijderd

en: HeadSpace tags (convert to WordPress 2.3 tags)
nl: HeadSpace tags (converteren naar WordPress 2.3 tags)

en: HeadSpace | General Options
nl: HeadSpace | Algemene Opties

en: HeadSpace | Import
nl: HeadSpace | Importeren

en: HeadSpace | Page Modules
nl: HeadSpace | Pagina Modules

en: HeadSpace | Settings
nl: HeadSpace | Instellingen

en: HeadSpace2 News
nl: HeadSpace2 Nieuws

en: Home Page
nl: Homepage

en: How many widgets would you like?
nl: Hoeveel widgets wil je?

en: Ignore Bots
nl: Negeer Bots

en: Import
nl: Importeren

en: Import and remove original data
nl: Importeren en originele data verwijderen

en: Inherit from global settings
nl: Algemene instellingen overnemen

en: Inherit settings
nl: Instellingen overnemen

en: Invalid module
nl: Ongeldige module

en: Leave blank to use theme default
nl: Laat leeg om de standaardinstellingen van je thema te gebruiken

en: Makes links clickable in comments
nl: Maakt links klikbaar in reacties

en: Mass Edit Meta-data
nl: Beheer Alle Meta-Data

en: Max Keywords
nl: Max. Sleutelwoorden

en: Max length
nl: Max. lengte

en: Message to display
nl: Te tonen bericht

en: Meta-data
nl: Metadata

en: Mint path
nl: Mint pad

en: Modules are disabled and do not appear
nl: Modules zijn uitgeschakeld en worden niet getoond

en: Modules will always appear on edit screens
nl: Modules altijd zichtbaar op beheer-pagina´s

en: Modules will be hidden behind a link
nl: Modules verstopt achter link

en: More text
nl: Meer tekst

en: Never
nl: Nooit

en: New Google Analytics (ga.js)
nl: Nieuwe Google Analytics (ga.js)

en: Next
nl: Volgende

en: Options
nl: Opties

en: Order tags
nl: Tags rangschikken

en: Page Counts
nl: Pagina Telling

en: Page Settings
nl: Pagina Instellingen

en: Page Title
nl: Pagina Titel

en: Page description
nl: Pagina beschrijving

en: Page modules apply to individual pages.  Drag-and-drop modules into the appropriate area.  Modules can be re-ordered to change their position on the edit screen.
nl: Pagina-modules zijn van toepassing op individuele pagina´s. Sleep de modules naar de juiste sectie. Op het beheerscherm kun je de positie van de modules veranderen of herordenen.

en: Page slug
nl: Pagina slug

en: Page title
nl: Pagina titel

en: Page-specific Plugins
nl: Pagina-specifieke plugins

en: Page-specific Themes
nl: Pagina-specifieke thema´s

en: Pages
nl: Pagina´s

en: Partition ID
nl: Partities ID

en: Per page
nl: Per pagina

en: Post slug
nl: Bericht slug

en: Post title
nl: Titel van het bericht

en: Posts &amp; Pages
nl: Berichten &amp; Pagina´s

en: Posts successfully updated
nl: Bericht succesvol geactualiseerd

en: Previous
nl: Vorige

en: RPC support for Ecto
nl: RPC ondersteuning voor Ecto

en: RSS Description
nl: RSS Beschijving

en: RSS Name
nl: RSS Naam

en: Raw Code
nl: Ruwe Code

en: Raw data
nl: Ruwe data

en: Recent Posts
nl: Recente Berichten

en: Remove HeadSpace
nl: HeadSpace Verwijderen

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Replaced with the category description
nl: Vervangen door de beschrijving van de rubriek

en: Replaced with the current date
nl: Vervangen door de huidige datum

en: Replaced with the current month
nl: Vervangen door de huidige  maand

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
nl: Vervangen door het huidige paginanummer (b.v. pagina 2 van 4)

en: Replaced with the current search phrase
nl: Vervangen door de huidige zoektermen

en: Replaced with the current tag/tags
nl: Vervangen door de huidige tag/tags.

en: Replaced with the current time
nl: Vervangen door de huidige tijd

en: Replaced with the current year
nl: Vervangen door het huidige jaar

en: Replaced with the date of the post/page
nl: Vervangen door de datum van het bericht of de pagina

en: Replaced with the post categories (comma seperated)
nl: Vervangen door de bericht rubrieken (door komma´s gescheiden)

en: Replaced with the post/page ID
nl: Vervangen door het ID van je bericht/pagina

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nl: Vervangen door de bijnaam van de bericht/pagina auteur

en: Replaced with the post/page author's userid
nl: Vervangen door het gebruikers-ID van de bericht/pagina auteur

en: Replaced with the post/page excerpt
nl: Vervangen door de korte samenvatting van het bericht of de samenvatting

en: Replaced with the post/page modified time
nl: Vervangen door de tijd waarop het bericht of de pagina is aangepast

en: Replaced with the title of the post/page
nl: Vervangen door de titel van het bericht of de pagina

en: Save
nl: Opslaan

en: Save all data
nl: Alle data opslaan

en: Save module order
nl: Rangschikking modules opslaan

en: Search
nl: Zoek

en: Search Pages
nl: Zoekpagina´s

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Security ID
nl: Veiligheids ID

en: Separator position
nl: Positie van het scheidingsteken

en: Set to a root domain when tracking across sub-domains
nl: Stel een root domain in als je sub-domeinen analyseert

en: Settings can be applied to specific posts &amp; pages from the <strong>post edit page</strong>, and to specific categories from the <strong>edit category</strong> page.
nl: Instellingen kunnen worden toegepast op specifieke berichten en &amp; pagina´s vanuit de pagina <strong>bericht bewerken</strong> en op specifieke rubrieken vanuit de <strong>rubriek bewerken</strong> pagina.

en: Show in admin
nl: Toon in beheer

en: Show tags in pages
nl: Toon tags in pagina´s

en: Show tags in posts
nl: Toon tags in berichten

en: Shows page-specific plugins in the administration menus
nl: Toon pagina-specifieke plugins in de beheersmenu´s

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Site description
nl: Beschrijving van je site

en: Site modules apply to your site as a whole.  Only checked modules will run (when properly configured).
nl: Site modules zijn van toepassing op je hele website. Alleen aangevinkte modules zullen werken (als ze goed geconfigureerd zijn)

en: Site name
nl: Naam van je site

en: Special Tags
nl: Speciale Tags

en: Stops your site being loaded in a frame
nl: Voorkomt dat je site in een frame wordt geladen

en: Suggest tags based on content
nl: Tags voorstellen op basis van inhoud

en: Suggested tags
nl: Tags Suggesties

en: Tag Cloud
nl: Tags Woordenwolk

en: Tag Management
nl: Tag Beheer

en: Tag Pages
nl: Tag-pagina´s

en: Tag separator
nl: Tag scheidingsteken

en: Tags (keywords)
nl: Tags (sleutelwoorden)

en: Tags can be merged by clicking 'merge tags' and then dragging the tag you want to merge from and dropping over the tag you want to merge into.
nl: Tags kunnen worden samengevoegd door op ´tags samenvoegen´te klikken en vervolgens de bron-tag naar de doel-tag te slepen.

en: Tags/keywords
nl: Tags/sleutelwoorden

en: Theme
nl: Thema

en: This must match the separator defined in Ecto 'Templates', 'Tags', 'Tag separator'
nl: Deze moet overeenkomen met het scheidingsteken dat ingesteld is in Ecto 'Templates', 'Tags', 'Tag separator'

en: This option will remove HeadSpace and delete all settings, tags, and meta-data.
nl: Deze optie verwijders HeadSpace en alle instellingen, tags en meta-data.

en: This page will allow you to import meta-data from other WordPress plugins.  The other plugins do not need to be active for the import to work.
nl: Op deze pagina kun je meta-data van andere Wordpress plugins importeren. Deze plugins hoeven niet ingeschakeld te zijn.

en: Title separator
nl: Scheidingsteken van de titel

en: Track outbound links
nl: Track uitgaande links

en: Update Options &raquo;
nl: Update Opties &raquo;

en: Use <code>wpautop</code> to format paragraphs
nl: Gebruik <code>wpautop</code> om paragrafen op te maken

en: Use <code>wptexturize</code> to turn quotes into fancy quotes
nl: Gebruik <code>wptexturize</code> om je citaten op te laten vallen

en: Users of the specified role or less will be tracked
nl: Gebruikers met die specifieke rol of minder worden gevolgd

en: Version
nl: Versie

en: Virtual Pages
nl: Virtuele Pagina´s

en: Who to track
nl: Wie volgen

en: WordPress content formatting
nl: Opmaak van Wordpress inhoud

en: Wraps all post and page content inside a Google targeted section
nl: Voegt alle iinhoud van bericht en pagina samen in een Google targeted section

en: You have no tags!
nl: Je hebt geen tags!

en: Your module positions have been saved
nl: Je module-posities zijn opgeslagen

en: Your options have been updated
nl: Je opties zijn geactualiseerd

en: add
nl: toevoegen

en: add all
nl: alles toevoegen

en: advanced
nl: geavanceerd

en: applied to author pages
nl: toegepast op auteurspagina´s

en: applied to category pages without specific settings
nl: toegepast op rubriek pagina´s zonder specifieke instellingen

en: applied to everything unless otherwise specified
nl: toegepast op alles, tenzij anders gespecificeerd

en: applied to posts &amp; pages without specific settings
nl: toegepast op berichten &amp; pagina´s zonder specifieke instellingen

en: applied to the home page
nl: toegepast op de homepage

en: applied when viewing a 404 error
nl: toegepast als een 404 pagina getoond wordt

en: applied when viewing search results
nl: toegepast als zoekresultaten getoond worden

en: applied when viewing tag pages
nl: toegepast als tag-pagina´s bekeken worden.

en: applied when viewing the archives
nl: toegepast als archieven getoond worden

en: archives
nl: archieven

en: calendar
nl: kalender

en: categories
nl: rubrieken

en: content
nl: inhoud

en: default
nl: standaard

en: enable
nl: aanzetten

en: excerpt
nl: samenvatting

en: go
nl: ga

en: pages
nl: pagina´s

en: posts, showing the
nl: Bericht, toon

en: recent comments
nl: recente reacties

en: recent entries
nl: recente artikelen

en: search
nl: zoek

en: set number of posts to 0 for theme default
nl: Zet het aantal berichten op 0 om de standaardinstellingen van je thema te gebruiken

en: suggest
nl: aanbevelen

en: tag cloud
nl: tags woordenwolk

en: text
nl: tekst
