Contact Form 7 - en to fa translation catalogue (192 entries)

en: (required)
fa: (الزامی)

en: (select language)
fa: (انتخاب زبان)

en: * One choice per line.
fa: * یک انتخاب در هر خط.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
fa: * این بدین معناست که کسی که شرایط را می پذیرد آنرا به حالت تیک نخورده در می آورد.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
fa: * پرسش | پاسخ (مثلا 1+1=؟ | 2)

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
fa: <strong>پلاگین فرم تماس 7 %1$s  نیاز به وردپرس %2$s و یا بالاتر دارد.</strong> لطفا ابتدا<a href="%3$s">وردپرس خود را ارتقا</a> دهید

en: Acceptable file types
fa: فایل های مجاز

en: Acceptance
fa: پذیرش

en: Add New
fa: جدید

en: Additional Settings
fa: تنظیمات اضافی

en: Additional headers:
fa: اطلاعات هدر:

en: Afrikaans
fa: آفریقایی

en: Akismet
fa: اکیسمت

en: Akismet judged the sending activity as spamming
fa: آکیسمت متن ارسالی را هرزنامه تشخیص داد

en: Albanian
fa: آلبانیایی

en: Allow multiple selections?
fa: مجاز به انتخاب چند گزینه به طور همزمان؟

en: And, put this code into the File Attachments field below.
fa: و، این کد را در فیلد پیوست فایل زیر قرار دهید.

en: And, put this code into the Mail fields below.
fa: و، این کد را در فیلد پست الکترونیک زیر قرار دهید.

en: Arabic
fa: عربی

en: Armenian
fa: ارمنی

en: Azeri
fa: آذری

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Bangla
fa: بنگالی

en: Belarusian
fa: بلاروسی

en: Bosnian
fa: بوسنیایی

en: Brazilian Portuguese
fa: پرتغالی

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Catalan
fa: کاتالان

en: Checkboxes
fa: چک باکس ها

en: Chinese (Simplified)
fa: چینی (ساده شده)

en: Chinese (Traditional)
fa: چینی (سنتی)

en: Choices
fa: انتخاب ها

en: Contact
fa: تماس

en: Contact Form
fa: فرم تماس

en: Contact Form 7
fa: فرم تماس نسخه 7

en: Contact Form 7 needs your support. Please donate today.
fa: فرم تماس نسخه 7 به حمایت شما نیاز دارد. همین امروز کمک کنید.

en: Contact Forms
fa: فرم تماس

en: Contact form %d
fa: فرم تماس %d

en: Contact form created.
fa: فرم تماس ایجاد شد.

en: Contact form deleted.
fa: فرم تماس حذف شد.

en: Contact form saved.
fa: فرم تماس ذخیره شد.

en: Contactform7.com
fa: Contactform7.com فارسی

en: Copy
fa: کپی

en: Copy this code and paste it into the form left.
fa: این کد را کپی کرده و در فرم خود قرار دهید.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
fa: این کد را کپی کرده و در پست، صفحه خود قرار دهید.

en: Croatian
fa: کرواتی

en: Czech
fa: چکوسلواکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Default value
fa: مقدار پیشفرض

en: Delete
fa: حذف

en: Docs
fa: مستندات

en: Donate
fa: حمایت مالی

en: Drop-down menu
fa: منو بازشو

en: Dutch
fa: هلندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Contact Forms
fa: ویرایش فرم تماس

en: Email address seems invalid.
fa: آدرس پست الکترونیک معتبر نمی باشد.

en: Email address that the sender entered is invalid
fa: آدرس پست الکترونیک معتبر نیست

en: Email field
fa: فیلد پست الکترونیک

en: English
fa: انگلیسی

en: Esperanto
fa: اسپرانتویی

en: Estonian
fa: استونی

en: FAQ
fa: پرسش و پاسخ

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
fa: ارسال پیام موفقیت آمیز نبود. لطفا دوباره سعی کنید و یا با مدیر سایت از طریق دیگری تماس بگیرید.

en: Failed to upload file.
fa: آپلود فایل موفقیت آمیز نبود.

en: Failed to upload file. Error occurred.
fa: آپلود فایل موفقیت آمیز نبود. خطایی رخ داد.

en: File attachments:
fa: پیوست فایل:

en: File size limit
fa: محدودیت در سایز فایل

en: File upload
fa: آپلود فایل

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: For image
fa: برای تصویر

en: For input field
fa: برای فیلد ورودی

en: Foreground color
fa: رنگ پیش زمینه

en: Form
fa: فرم

en: French
fa: فرانسوی

en: From:
fa: از:

en: From: %s
fa: از:  %s

en: Galician
fa: گالیسیایی

en: Generate Tag
fa: برچسب عمومی

en: Georgian
fa: گرجستانی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Hebrew
fa: هبری

en: Hindi
fa: هندی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Image size
fa: اندازی تصویر

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Input field settings
fa: تنظیمات فیلد ورودی

en: Insert a blank item as the first option?
fa: آیتم خالی به عنوان اولین انتخاب قرار داده شود؟

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
fa: یک پلاگین ساخت فرم تماس دیگر، ساده اما انعطاف پذیر.

en: Korean
fa: کره ای

en: Label
fa: برچسب

en: Large
fa: بزرگ

en: Latvian
fa: لتونی

en: Lithuanian
fa: لیتوانی

en: Macedonian
fa: مقدونی

en: Mail
fa: پست الکترونیک

en: Mail (2)
fa: ایمیل 2

en: Make checkboxes exclusive?
fa: چک باکس به صورت انحصاری باشد؟

en: Make this checkbox checked by default?
fa: این چک باکس را به صورت پیشفرض انتخاب کن؟

en: Make this checkbox work inversely?
fa: انجام معکوس چک باکس؟

en: Malay
fa: ماله ای

en: Malayalam
fa: مالایالامی

en: Maltese
fa: مالتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Message Body:
fa: متن پیام:

en: Message body:
fa: متن پیام:

en: Messages
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
fa: تذکر: جهت استفاده از تصاویرامنیتی (کپچا) باید افزونه Really Simple CAPTCHA را نصب نمائید.

en: Old code is also available.
fa: کد قدیمی هم موجود است.

en: Or
fa: یا

en: Persian
fa: فارسی

en: Please accept the terms to proceed.
fa: لطفاً برای ادامه، شرایط ارسال نامه را پذیرفته و تائید کنید.

en: Please fill the required field.
fa: لطفا فیلد های الزامی را پر کنید.

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Put a label first, a checkbox last?
fa: ابتدا برچسب و سپس چک باکس ؟

en: Quiz
fa: پرسش

en: Quizzes
fa: پرسش ها

en: Radio buttons
fa: دکمه انتخابی

en: Required field?
fa: فیلد اجباری؟

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Save
fa: ذخیره

en: Send
fa: ارسال

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
fa: پاسخ شما به پرسش امنیتی اشتباه است.

en: Sender's message was failed to send
fa: ارسال ناموفق بود

en: Sender's message was sent successfully
fa: پیام با موفقیت ارسال شد

en: Sending ...
fa: در حال ارسال ...

en: Serbian
fa: صربستانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sinhala
fa: سینهالی

en: Slovak
fa: اسلواکی

en: Slovene
fa: اسلوونی

en: Small
fa: کوچک

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Subject
fa: موضوع

en: Subject:
fa: موضوع:

en: Subject: %s
fa: موضوع: %s

en: Submit button
fa: دکمه ارسال

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Tagalog
fa: تاگالوگ

en: Tamil
fa: تامیل

en: Text area
fa: فضای متنی

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Thai
fa: تایلندی

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
fa: کد امنیتی وارد شده معتبر نیست

en: There are terms that the sender must accept
fa: ارسال کننده باید شرایط ارسال ایمیل را قبول کند.

en: There is a field that the sender must fill in
fa: از پر کردن همه فیلد ها اطمینان حاصل کنید

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
fa: این فرم حاوی فیلد کپچا است، اما کتابخانه GD - FreeType روی سرور فعال نیست

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
fa: این فرم حاوی فیلد کپچا است، اما فولدر موقتی فایل  (%s) وجود ندارد و یا قابل نوشتن نیست. شما میتوانید این فولدر را ایجاد کنید و یا دسترسی آنرا قابل نوشتن کنید.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
fa: این فرم تماس حاوی فیلد آپلود فایل است، اما به صورت موفق فولدر آپلود، برای فایل (%s) وجود ندارد و یا قابل نوشتن نیست. شما می توانید این فولدر را ایجاد کنید و یا دسترسی آنرا تغییر دهید.

en: This field requires author's URL
fa: این گزینه نیازمند آدرس اینترنتی نویسنده است

en: This field requires author's email address
fa: این گزینه نیازمند آدرس پست الکترونیک نویسنده است

en: This field requires author's name
fa: این گزینه نیازمند نام نویسنده است

en: This file is too large.
fa: این فایل بیش از اندازه بزرگ است.

en: This file type is not allowed.
fa: آپلود این نوع فایل مجاز نیست.

en: This mail is sent via contact form on %1$s %2$s
fa: این ایمیل از طریق فرم تماس در  %1$s %2$s ارسال شد

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
fa: تذکر: جهت استفاده از تصاویرامنیتی (کپچا) باید افزونه <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a>  را نصب نمائید.

en: To:
fa: به:

en: Turkish
fa: ترکی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Untitled
fa: بی نام و نشان

en: Uploaded file is not allowed file type
fa: پسوند فایل آپلود شده مجاز نمی باشد

en: Uploaded file is too large
fa: فایل آپلود شده بیش از اندازه بزرگ است

en: Uploading a file fails for PHP error
fa: آپلود فایل به علل خطای PHP با مشکل مواجه شد.

en: Uploading a file fails for any reason
fa: آپلود فایل با مشکل مواجه شد

en: Use HTML content type
fa: استفاده از فرمت HTML

en: Use mail (2)
fa: استفاده از ایمیل 2

en: Use the default language (%s)
fa: استفاده از زبان پیشفرض (%s)

en: Use this text as watermark?
fa: استفاده از این نوشته به عنوان واترمارک

en: Validation errors occurred
fa: تائید ناموفق

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
fa: تائید ناموفق. لطفاً گزینه مورد نظر را تائید نموده و مجدداً سعی نمائید.

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: Wrap each item with <label> tag?
fa: قرار دادن هر آیتم همراه با برچسب؟

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما در حال حذف این فرم هستید
    آیا از حذف آن اطمینان دارید

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Message
fa: پیام شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your answer is not correct.
fa: پاسخ شما صحیح نیست.

en: Your contribution is needed for making this plugin better.
fa: کمک شما برای ارتقا این پلاگین لازم است.

en: Your entered code is incorrect.
fa: کد وارد شده صحیح نیست.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
fa: پیام شما با موفقی ارسال شد. از شما متشکریم.

en: bytes
fa: بایت

en: http://contactform7.com/
fa: http://contactform7.com/?lang=fa

en: optional
fa: انتخابی
