WP to Twitter 2.1.1 - en to et translation catalogue (178 entries)

en:  Bit.ly User Login Updated.
et: Bit.ly kasutajatunnus uuendatud.

en: &raquo; <small>Don't have a Twitter account? <a href='http://www.twitter.com'>Get one for free here</a>
et: &raquo; <small> Sul puudubTwitter'i konto? <a href='http://www.twitter.com'> Siit saad selle tasuta</a>

en: &raquo; <small>You can use any service using the Twitter-compatible REST API returning data in JSON format with this plugin. Twitter-compatible services include <a href='http://identi.ca'>Identi.ca</a>, <a href='http://shoutem.com'>Shoutem.com</a> and <a href='http://chirup.com'>Chirup.com</a>. <strong>No support will be provided for services other than Twitter.</strong>
et: &raquo; <small>Selle pluginiga võite kasutada ükskõik millist teenust, mis kasutab Twitteriga ühilduvat REST API't, mis tagastab andmeid JSON formaadis. Twitteriga ühilduvate teeunste hulka kuuluvad <a href='http://identi.ca'>Identi.ca</a>, <a href='http://shoutem.com'>Shoutem.com</a> ja <a href='http://chirup.com'>Chirup.com</a>. <strong> Tuge pakutakse ainult Twitteri teenustele.</strong>

en: (<em>Saved</em>)
et: (<em>Salvestatud</em>)

en: <code>#author#</code>: the post author'
et: <code>#author#</code>: postituse autor'

en: <code>#blog#</code>: the title of your blog
et: <code>#blog#</code>: Blogi nimi või pealkiri

en: <code>#category#</code>: the first selected category for the post
et: <code>#category#</code>: postituse sisu esimene valitud kategooria

en: <code>#date#</code>: the post date
et: <code>#date#</code>: postituse kuupäev

en: <code>#post#</code>: a short excerpt of the post content
et: <code>#post#</code>: lühike väljavõte postituse sisust

en: <code>#title#</code>: the title of your blog post
et: <code>#title#</code>: Blogipostituse pealkiri

en: <code>#url#</code>: the post URL
et: <code>#url#</code>: postituse URL

en: <em>Category limits are disabled.</em>
et: <em>Kategooriapiirangud on välja lülitatud.</em>

en: <em>Password saved</em>
et: <em>Salasõna salvestatud</em>

en: <em>Saved</em>
et: <em>Salvestatud</em>

en: <li class="error"><strong>WP to Twitter failed to contact your primary update service.</strong></li>
et: <li class="error"><strong>WP to Twitter WP to Twitter ei suutnud saada ühendust su peamise uuendusteenusega.</strong></li>

en: <li class="error"><strong>WP to Twitter failed to submit an update to your primary update service.</strong></li>
et: <li class="error"><strong>WP to Twitter WP to Twitter ei suutnud saata värskendust su peamisele uuendusteenusele.</strong></li>

en: <li class="error"><strong>WP to Twitter failed to submit an update to your secondary update service.</strong></li>
et: <li class="error"><strong>WP to Twitter ei suutnud saata värskendust su sekundaarsele uuendusteenusele.</strong></li>

en: <li class="error"><strong>WP to Twitter was unable to contact your selected URL shortening service.</strong></li>
et: <li class="error"><strong>WP to Twitter ei saavutanud ühenduslt sinu poolt valitud URL lühendusteenusega.</strong></li>

en: <li class="error"><strong>Your server does not appear to support the required methods for WP to Twitter to function.</strong> You can try it anyway - these tests aren't perfect.</li>
et: <li class="error"><strong>Tundub, et sinu server ei toeta meetodeid, mis on vajalikud WP to Twitteri töötamiseks .</strong> Võid seda siiski proovida - kasutusele olevad testid ei ole täiuslikud.</li>

en: <li><strong>WP to Twitter successfully contacted your selected URL shortening service.</strong>  The following link should point to your blog homepage:
et: <li><strong>WP to Twitter saavutas edukalt ühenduse sinu poolt valitud URL lühendusteenusega.</strong> Järgnev link peaks viitama sinu blogi kodulehele:

en: <li><strong>WP to Twitter successfully submitted a status update to your primary update service.</strong></li>
et: <li><strong> WP to Twitter saatis edukalt staatuse värskenduse su peamisele uuendusteenusele.</strong></li>

en: <li><strong>WP to Twitter successfully submitted a status update to your secondary update service.</strong></li>
et: <li><strong>WP to Twitter saatis staatuse värskenduse edukalt  su sekundaarsele uuendusteenusele.</strong></li>

en: <li><strong>Your selected URL shortener does not require testing.</strong></li>
et: <li><strong>Sinu poolt valitud URL lühendaja ei vaja testimist.</strong></li>

en: <li><strong>Your server should run WP to Twitter successfully.</strong></li>
et: <li><strong>Sinu server peaks WP to Twitter'it edukalt jooksutama.</strong></li>

en: <p>Couldn't locate the settings page.</p>
et: <p> Ei leidnud sätete lehekülge </p>

en: <p>One or more of your last posts has failed to send it's status update to Twitter. Your Tweet has been saved in your post custom fields, and you can re-Tweet it at your leisure.</p>
et: <p> Üks või rohkem sinu viimastest postitustest ei suutnud staatuse värskendamist Twitterile saata. Sinu Säuts on salvestatud postituse kohandatud väljadele ning võite seda soovi korral uuesti Säutsuda. </p>

en: <p>The query to the URL shortener API failed, and your URL was not shrunk. The full post URL was attached to your Tweet. Check with your URL shortening provider to see if there are any known issues. [<a href="http://blog.cli.gs">Cli.gs Blog</a>] [<a href="http://blog.bit.ly">Bit.ly Blog</a>]</p>
et: <p> Päring URL'i lühendava API suhtes ebaõnnestus ning sinu URL'i ei lühendatud. Sinu Säutsule lisati täispikkuses URL. Kontrolli, kas sinu URL'ide lühendamisteenuse pakkujal esineb levinud probleeme. [<a href="http://blog.cli.gs">Cli.gs Blog</a>] [<a href="http://blog.bit.ly">Bit.ly Blog</a>]</p>

en: A Bit.ly API key and username is required to shorten URLs via the Bit.ly API and WP to Twitter.
et:  Bit.ly API ja  WP to Twitter abil URL'ide lühendamiseks on vaja Bit.ly API koodi ja kasutajanime.

en: A YOURLS password and username is required to shorten URLs via the remote YOURLS API and WP to Twitter.
et: URL'ide lühendaimseks kaug-YOURLS API ja WP to Twitter'i abil on vaja YOURLS salasõna ja kasutajanime.

en: Add tags as hashtags on Tweets
et: Lisa Säutsudele märgendeid räsidena (hashtag).

en: Advanced Settings
et: Täpsemad seaded

en: Advanced Tweet settings
et: Täpsemad Säutsuseaded

en: Author
et: Autor

en: Authors can set their own Twitter username and password in their user profile.
et: Autorid saavad oma Twitteri kasutajanime ja salasõna oma kasutajaprofiilist ise määrata.

en: Authors have individual Twitter accounts
et: Autoritel on oma Twitteri kontod

en: Available shortcodes: <code>#url#</code>, <code>#title#</code>, and <code>#description#</code>.
et: Olemasolevad lühikoodid: <code>#url#</code>, <code>#title#</code>, ja <code>#description#</code>.

en: Basic Settings
et: Põhiseaded

en: Bit.ly API Key Updated.
et: Bit.ly API kood uuendatud.

en: Bit.ly API Key deleted. You cannot use the Bit.ly API without an API key.
et: Bit.ly API kood  kustutatud. Sa ei saa Bit.ly API't kasutada ilma API koodita.

en: Bit.ly API Key not added - <a href='http://bit.ly/account/'>get one here</a>! An API key is required to use the Bit.ly URL shortening service.
et: Bit.ly API koodi pole lisatud - <a href='http://bit.ly/account/'> saad selle siit </a>!  Bit.ly URL'i lühendamise teenuseks on vaja API koodi.

en: Bit.ly Login not added - <a href='http://bit.ly/account/'>get one here</a>!
et: Bit.ly kasutajatunnust pole lisatud - <a href='http://bit.ly/account/'> saad selle siit</a>!

en: Bit.ly User Login deleted. You cannot use the Bit.ly API without providing your username.
et: Bit.ly kasutajatunnus kustutatud. Sa ei saa kasutada Bit.ly API't ilma oma kasutajatunnuseta.

en: By default, all posts meeting other requirements will be posted to Twitter. Check this to change your setting.
et: Vaikeseadena postitatakse Twitterisse kõik postitused, mis vastavad teistele nõuetele. Märgi see valik oma seadistuse muutmiseks.

en: By default, extracted from the post itself. If you use the 'Excerpt' field, that will be used instead.
et: Vaikeseadete järgi postitusest välja võetud. Seda kasutatakse siis, kui kasutate 'Excerpt'-välja.

en: Category
et: Kategooria

en: Category limits unset.
et: Kategooriapiirangud pole määratud.

en: Category limits updated.
et: Kategooriapiirangud uuendatud.

en: Change Twitter-compatible Service
et: Muuda Twitteriga ühilduvat teenust

en: Check Support
et: Kontrolli toe olemasolu

en: Check the categories you want to tweet:
et: Märgi ära kategooriad, mille teemal tahad Säutsuda:

en: Check whether your server supports <a href="http://www.joedolson.com/articles/wp-to-twitter/">WP to Twitter's</a> queries to the Twitter and URL shortening APIs. This test will send a status update to Twitter and shorten a URL using your selected methods.
et: Kontrolli, kas server toetab <a href="http://www.joedolson.com/articles/wp-to-twitter/">WP to Twitter'i</a> päringuid Twitterile ja URL'e lühendavaid API'sid. See test saadab staatuse värskenduse Twitterile ja lühendab URL'e, kasutades sinu valitud meetodeid.

en: Choose your short URL service (account settings below)
et: Vali oma lühikese URL'i teenus (kontoseaded all)

en: Clear 'WP to Twitter' Error Messages
et: Puhasta 'WP to Twitter' veateated

en: Clear Bit.ly API Key
et: Puhasta Bit.ly API kood

en: Clear YOURLS password
et: Nulli YOURLS salasõna

en: Cli.gs API Key deleted. Cli.gs created by WP to Twitter will no longer be associated with your account.
et: Cligs API kood kustutatud. WP to Twitter'i poolt loodud Cli.gs ei ole enam sinu kontoga seotud.

en: Cli.gs API Key not added - <a href='http://cli.gs/user/api/'>get one here</a>!
et: Cligs API koodi pole lisatud - <a href='http://cli.gs/user/api/'> saad selle siit</a>!

en: Cligs API Key Updated
et: Cligs API kood uuendatud

en: Custom field for an alternate URL to be shortened and Tweeted:
et: Kohandatud väli lühendatavale ja Säutsutavale alternatiivsele URL'ile:

en: Custom text after all Tweets:
et: Kohandatud tekst kõigile Säutsudele:

en: Custom text before all Tweets:
et: Kohandatud tekst enne kõiki Säutse:

en: Default is from your general settings. <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time'>Date Formatting Documentation</a>.
et: Vaikeseaded lähtuvad sinu üldseadetest. <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time'>Date Formatting Documentation</a>.

en: Default replacement is an underscore (<code>_</code>). Use <code>[ ]</code> to remove spaces entirely.
et: Asendamiseks on vaikevalikuna kasutusel alakriips (<code>_</code>). Kasuta <code>[ ]</code> tühikute täielikuks eemaldamiseks.

en: Disable Error Messages
et: Keela veateated

en: Disable global Twitter API error messages.
et: Lülita välja globaalsed Twitter API veateated.

en: Disable global URL shortener error messages.
et: Lülita välja globaalse URL lühendaja veateated.

en: Do not post status updates by default
et: Staatuse värskenduste postitamine on vaikseaseadena väljalülitatud.

en: Don't Tweet this post.
et: Ära Säutsu seda postitust

en: Don't have a Cli.gs account or Cligs API key? <a href='http://cli.gs/user/api/'>Get one free here</a>!<br />You'll need an API key in order to associate the Cligs you create with your Cligs account.
et: Sul puudub Cli.gs konto või Cligs API kood? <a href='http://cli.gs/user/api/'>Siit saad selle tasuta! </a>!<br /> Vajate API koodi, et seostada oma Cligs postitusi oma Cligs kontoga.

en: Don't shorten URLs.
et: Ära lühenda URL'e.

en: Enter your own Twitter password.
et: Sisestage oma Twitteri salasõna

en: Enter your own Twitter username.
et: Sisestage oma Twitteri kasutajanimi

en: Example:
et: Näide:

en: Export Settings
et: Ekspordi seaded

en: Failed to save your YOURLS password!
et: Ei õnnestunud salvestada sinu YOURLS salasõna!

en: Get Support
et: Abi

en: Google Analytics Settings
et: Google Analytics'i seaded

en: Individual Authors
et: Autorid

en: Length of post excerpt (in characters):
et: Postituse väljavõtte pikkus tähemärkides:

en: Limit Updating Categories
et: Piira Värskendamise Kategooriaid

en: Make a Donation
et: Tee annetus

en: Maximum length in characters for included tags:
et: Kaasatavate märgendite maksimumpikkus tähemärkides:

en: Maximum number of tags to include:
et: Maksimaalne kaasatavate märgendite arv:

en: No error was returned.
et: Veateateid ei edastatud.

en: Path to the YOURLS config file (Local installations)
et: Viide YOURLS konfiguratsioonifailile (kohalikud installatsioonid)

en: Please <a href='#twitterpw'>add your Twitter password</a>.
et: Palun <a href='#twitterpw'>lisa oma Twitter'i salasõna</a>.

en: Post ID
et: Postituse ID

en: Post Title
et: Postituse pealkiri

en: Post status updates to both services.
et: Postita staatusevärskendus mõlemasse teenusesse.

en: Reset to normal Twitter settings
et: Taasta Twitteri algseaded

en: Save Advanced WP->Twitter Options
et: Salvesta täiendavad WP->Twitter seaded

en: Save Bit.ly API Key
et: Salvesta Bit.ly API kood

en: Save Twitter Login Info
et: Salvesta Twitteri login-info

en: Save WP->Twitter Options
et: Salvesta WP->Twitter seaded

en: Save YOURLS Account Info
et: Salvesta YOURLS kontoinfo

en: Select which blog categories will be Tweeted.
et: Määra, milliseid blogikategooriaid tahad Säutsuda.

en: Send Twitter Updates on remote publication (Post by Email or XMLRPC Client)
et: Saada Twitteri värskendused kaug-avaldamisega (postita e-mailiga või XMLRPC kliendiga)

en: Service Name
et: Teenuse nimi

en: Set Categories
et: Määra kategooriad

en: Settings
et: Seaded

en: Shortcodes available in post update templates:
et: Lühendkoodid on saadaval uuendusjärgsetes mallides

en: Sorry! I couldn't get in touch with the Twitter servers to post your <strong>new link</strong>! You'll have to post it manually, I'm afraid.
et: Vabandust! Ei saanud postitada su <strong>uut linki</strong>, sest ei saanud ühendust Twitteri serveritega. Pead selle vist kahjuks käsitsi postitama.

en: Sorry! I couldn't get in touch with the Twitter servers to post your new blog post. Your tweet has been stored in a custom field attached to the post, so you can Tweet it manually if you wish!
et: Vabanda! Ma ei saanud ühendust Twitter serveriga, et postitada su uut blogi sissekannet. Su Säuts (tweet) on salvestatud postituse juures asuvasse kohandatud välja nii, et saad seda säutsu käsitsi säutsuda (Tweetida), kui soovid!

en: Spaces replaced with:
et: Tühikud asendatatakse sellega:

en: Special Cases when WordPress should send a Tweet
et: Erijuhtumid, mille puhul Wordpress peaks saatma Säutsu.

en: Static Campaign identifier for Google Analytics:
et: Staatiline kampaania identifikaator Google Analytics'i jaoks

en: Status Update Character Limit
et: Staatuse värskenduse tähemärkide limiit

en: Text for editing updates:
et: Tekst postituste muutmise jaoks:

en: Text for new link updates:
et: Tekst uute lingivärskenduste jaoks:

en: Text for new page updates:
et: Värske lehe uuenduse tekst:

en: Text for new post updates:
et: Tekst uute postituste jaoks:

en: Text for page edit updates:
et: Lehekülje muudatuste tekst:

en: The path to your YOURLS installation is not correct.
et: viide sy YOURLS installatsioonifailidele pole korrektne.

en: The service returned this error:
et: Teenus edastas järgmise veateate:

en: These are your settings for Twitter as a second update service.
et: Need on sinu seaded Twitterile kui sekundaarsele uuendusteenusele.

en: These options allow you to restrict the length and number of WordPress tags sent to Twitter as hashtags. Set to <code>0</code> or leave blank to allow any and all tags.
et: Need valikud võimaldavad sul piirata  pikkust ja arvu WordPressi märgenditel, mis on Twitterisse saadetud räsidena (hashtag). Määra  <code>0</code> või jäta tühjaks, et lubada kõiki ja igasuguseid märgendeid.

en: This URL is direct and has not been shortened:
et: See URL on otsene ning seda pole lühendatud:

en: This plugin may not fully work in your server environment. The plugin failed to contact both a URL shortener API and the Twitter service API.
et: See plugin ei pruugi sinu serveri keskkonnas täielikult töötada. Plugin ei saanud ühendust URL'i lühendava API'ga ega Twitteri API teenusega.

en: Tweet Templates
et: Säutsumallid

en: Twitter API settings reset. You may need to change your username and password settings, if they are not the same as the alternate service previously in use.
et: Twitter API seaded nullida. Teil võib tekkida vajadus muuta oma kasutajanime ja parooli seadeid, kui nad ei ole samad, mis varem kasutusel olnud asendusteenuses .

en: Twitter login and password updated.
et: Twitteri kasutajanimi ja salasõna uuendatud.

en: Twitter returned this error:
et: Twitter saatis sellise veateate:

en: Twitter-compatible API settings updated.
et: Twitteriga ühilduva API seaded uuendatud.

en: URI for Twitter-compatible Post Status API
et: Twitteriga ühilduva postituse staatuse API URI

en: URI to the YOURLS API (Remote installations)
et: YOURLS API (kauginstallatsioon) URI

en: Update Twitter Compatible Service
et: Uuenda Twitteriga ühilduvat teenust:

en: Update Twitter when WordPress Pages are edited
et: Värskenda Twitterit, kui muudetakse WordPressi lehekülgi

en: Update Twitter when a post is published using QuickPress
et: Värskenda Twitterit, kui tehakse postitus kasutades QuickPress'i

en: Update Twitter when new Wordpress Pages are published
et: Värskenda Twitterit pärast uute Wordpressi lehekülgede avaldamist

en: Update Twitter when you post a Blogroll link
et: Värskenda Twitterit, kui postitad Blogrolli lingi

en: Update when a post is edited
et: Uuenda, kui postitust muudetakse

en: Update when a post is published
et: Uuenda, kui tehakse uus postitus

en: Updates Twitter when you create a new blog post or add to your blogroll using Cli.gs. With a Cli.gs API key, creates a clig in your Cli.gs account with the name of your post as the title.
et: Värskendab Twitterit, kui teete uue blogipostituse või lisate midagi oma blogrollile, kasutades Cli.gs.'i. CLi.gs API koodiga saate luua clig'i oma Cli.gs kontole nii, et selle pealkirjaks on teie postituse pealkiri.

en: Use Bit.ly for my URL shortener.
et: Kasuta Bit.ly'd oma URL'ide lühendajana.

en: Use Cli.gs for my URL shortener.
et: Kasuta Cli.gs'i oma URL'ide lühendajana.

en: Use Post ID for YOURLS url slug.
et: Kasuta postituse ID'd YOURLS URL'i juhuslikult genereeritud märgendite (URL slug) jaoks.

en: Use WordPress as a URL shortener.
et: Kasuta WordPressi URL'ide lühendajana.

en: Use a Static Identifier with WP-to-Twitter
et: Kasuta staatilist identifikaatorit koos WP-to-Twitter'iga.

en: Use a dynamic identifier with Google Analytics and WP-to-Twitter
et: Kasuta Google Analytics'i ja WP-to-Twitter'iga dünaamilist identifikaatorit.

en: Using WordPress as a URL shortener will send URLs to Twitter in the default URL format for WordPress: <code>http://domain.com/wpdir/?p=123</code>. Google Analytics is not available when using WordPress shortened URLs.
et: Kasutades URL'ide lühendamiseks WordPressi saadad URL'i Twitterisse, kasutades Wordpressi vaikevalikuga määratud URL formaati: <code>http://domain.com/wpdir/?p=123</code>. Google Analytics'it ei saa kasutada, kui kasutate WordPressi poolt lühendatud URL'e.

en: WP to Twitter Advanced Options Updated
et: WP to Twitter Täiendavad võimalused uuendatud.

en: WP to Twitter Date Formatting:
et: WP to Twitter vormindamine:

en: WP to Twitter Errors Cleared
et: WP to Twitter Parandatud Vead

en: WP to Twitter Options
et: WP to Twitter Valikud

en: WP to Twitter Options Updated
et: WP to Twitter valikud uuendatud

en: WP to Twitter User Settings
et: WP to Twitter kasutajaseaded

en: What dynamic identifier would you like to use?
et: Millist dünaamilist identifikaatorit soovid kasutada?

en: YOURLS (installed on a remote server)
et: YOURLS (installeeritud kaugserverisse)

en: YOURLS (installed on this server)
et: YOURLS (installeeritud sellesse serverisse)

en: YOURLS API url added.
et: YOURLS API URL lisatud.

en: YOURLS local server path added.
et: YOURLS kohaliku serveri viide lisatud.

en: YOURLS password deleted. You will be unable to use your remote YOURLS account to create short URLS.
et: YOURLS kasutajatunnus kustutatud. Sa ei saa kasutada Bit.ly API't ilma oma kasutajatunnuseta.

en: YOURLS password updated.
et: YOURLS salasõna uuendatud.

en: YOURLS username added.
et: YOURLS kasutajanimi lisatud.

en: YOURLS will not use Post ID for the short URL slug.
et: YOURLS ei kasuta postituse ID'd lühikese URL'i juhuslikult genereeritud märgendi (URL slug) jaoks.

en: YOURLS will use Post ID for short URL slug.
et: YOURLS kasutab postituse ID'd lühikese URL'i juhuslikult genereeritud märgendi (URL slug) jaoks.

en: You can also create custom shortcodes to access WordPress custom fields. Use doubled square brackets surrounding the name of your custom field to add the value of that custom field to your status update. Example: <code>[[custom_field]]</code></p>
et: Võite luua ka kohandatud lühendkoode, et kasutada WordPressi kohandatud välju. Oma staatuse värskendusele kohandatud välja väärtuse lisamiseks kasuta oma kohandatud välja ümber kahekordseid kandilisi sulge. Näide: <code>[[custom_field]]</code></p>

en: You can track the response from Twitter using Google Analytics by defining a campaign identifier here. You can either define a static identifier or a dynamic identifier. Static identifiers don't change from post to post; dynamic identifiers are derived from information relevant to the specific post. Dynamic identifiers will allow you to break down your statistics by an additional variable.
et: Saate järgida Twitteri vastukaja, kasutades Google Analytics'it, ning defineerides siin kampaania  identifikaatori. Võite kasutada staatilist või dünaamilist identifikaatorit. Staatilised identifikaatorid ei muutu erinevate postituste puhul kuid dünaamilised identifikaatorid tuletatakse iga posti suhtes relevantsest informatsioonist. Dünaamilised identifikaatorid võimaldavad sul statistikat lisamuutujate abil täpsustada.

en: You can use a custom field to send an alternate URL for your post. The value is the name of a custom field containing your external URL.
et: Võite kasutada kohandatud välja, et oma postitusse saata alternatiivne URL. Väärtuseks on kohandatud välja nimi, mis sisaldab serveri URL'i.

en: You have configured WP to Twitter to use both Twitter and your selected service. Remember to add your username and login information for both services.
et: Sa oled konfigureerinud WP to Twitter kasutama nii Twitter'it kui sinu valitud teenust. Ära unusta lisamast oma kasutajanime ja sisselogimise informatsiooni mõlema teenuse jaoks.

en: You must add your Bit.ly login and API key in order to shorten URLs with Bit.ly.
et: Peate lisama oma Bit.ly login'i ja API salasõna, et lühendada URL'e Bit.ly.'ga.

en: You must add your YOURLS remote URL, login, and password in order to shorten URLs with a remote installation of YOURLS.
et: Peate lisama oma YOURLS'i  serveri URL'i, kasutajatunnuse ja salasõna, et URL'e lühendada YOURLS'i kauginstallatsiooniga.

en: You must add your YOURLS server path in order to shorten URLs with a remote installation of YOURLS.
et: Peate lisama oma YOURLS serveriaadressi, et URL'e lühendada YOURLS'i kauginstallatsiooniga / et lühendada YOURLS'i kauginstallatsiooniga URL'e.

en: You need to provide your Twitter login and password!
et: Pead kasutama oma Twitteri kasutajanime ja salasõna!

en: Your Bit.ly <abbr title='application programming interface'>API</abbr> Key:
et: Sinu Bit.ly <abbr title='application programming interface'>API</abbr> kood:

en: Your Bit.ly account details
et: Teie Bit.ly konto detailid:

en: Your Bit.ly username:
et: Sinu Bit.ly kasutajanimi:

en: Your Cli.gs <abbr title='application programming interface'>API</abbr> Key:
et: Sinu Cli.gs <abbr title='application programming interface'>API</abbr> kood:

en: Your Cli.gs account details
et: Sinu Cli.gs konto detailid

en: Your Twitter Password
et: Sinu Twitteri salasõna

en: Your Twitter Username
et: Sinu Twitteri kasutajanimi

en: Your Twitter account details
et: Sinu Twitteri konto detailid

en: Your Twitter password:
et: Sinu Twitteri salasõna:

en: Your Twitter username:
et: Sinu Twitteri kasutajanimi:

en: Your YOURLS account details
et: Sinu YOURLS konto detailid

en: Your YOURLS password:
et: Sinu YOURLS salasõna:

en: Your YOURLS username:
et: Sinu YOURLS kasutajanimi:

en: [<a href='options-general.php?page=wp-to-twitter/wp-to-twitter.php'>Hide</a>] If you're experiencing trouble, please copy these settings into any request for support.
et: [<a href='options-general.php?page=wp-to-twitter/wp-to-twitter.php'>Peida</a>] Kui sul on probleeme, kopeeri need seaded tehnilise toe abipalvesse.
