Make 1.4.0 - en to et_ET translation catalogue (389 entries)

en: %s ago
et_ET: %s tagasi

en: %s and convert any column into an area for widgets.
et_ET: %s ja muuda mistahes veerg vidinate alaks.

en: %s and get a quick start with pre-made designer builder templates.
et_ET: %s ja saad kiirest alustada koos juba valmis loodud Å¡ablooniga.

en: %s result found | %s results found
et_ET[0]: %s tulemus leiti
et_ET[1]: %s tulemust leiti

en: %s to quickly apply designer-picked style choices (fonts, layout, colors) to your website.
et_ET: %s ,et kiiresti disaineri valitud stiilivalikut rakendada (fondid, vÃ¤limus, vÃ¤rvid) oma veebilehele.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
et_ET: %1$s kell %2$s

en: Absolute (%s)
et_ET: Absoluutne (%s)

en: Add Item
et_ET: Lisa objekt

en: Add Media
et_ET: Lisa meediafail

en: Add button
et_ET: Lisa nupp

en: Add new item
et_ET: Lisa uus objekt

en: Add new slide
et_ET: Lisa uus slaid

en: After you have created your custom menu for social profile links, select it here.
et_ET: PÃ¤rast kohandatud menÃ¼Ã¼ loomist sotsiaalvÃµrgustike linkidele, vali see siin.

en: Alert
et_ET: Hoiata

en: All
et_ET: KÃµik

en: Apple Touch Icon
et_ET: Apple ikoon

en: Archive
et_ET: Arhiiv

en: Archives
et_ET: Arhiivid

en: Aspect
et_ET: KÃ¼lg

en: Aspect ratio
et_ET: KÃ¼lgede suhe

en: Autoplay
et_ET: MÃ¤ngi automaatselt

en: Autoplay slideshow
et_ET: Korda slaide automaatselt

en: Background
et_ET: Taust

en: Background Color
et_ET: TaustavÃ¤rv

en: Background Image
et_ET: Taustapilt

en: Background Position
et_ET: Tausta positsioon

en: Background Repeat
et_ET: Tausta kordamine

en: Background Size
et_ET: Tausta suurus

en: Background color
et_ET: Tausta vÃ¤rv

en: Background image
et_ET: Taustapilt

en: Background style
et_ET: Tausta stiil

en: Before content
et_ET: Enne sisu

en: Big
et_ET: Suur

en: Blockquote: testimonial
et_ET: Tsitaat: soovituskiri

en: Blog (Post Page)
et_ET: Blogi (posituste lehekÃ¼lg)

en: Blog (Posts Page)
et_ET: Blog (postituste lehekÃ¼lg)

en: Body
et_ET: Keha

en: Body Font Family
et_ET: Keha fondi perekond

en: Body Font Size (in px)
et_ET: Sisu (body) fondi suurus (px)

en: Boxed
et_ET: Kastis

en: Builder Template
et_ET: Ehitaja Å¡abloon

en: Button URL
et_ET: Nupu URL

en: Button text
et_ET: Nupu tekst

en: By %s
et_ET: Autor %s

en: Caption color
et_ET: Tiitri vÃ¤rv

en: Caption style
et_ET: Tiitri stiil

en: Center
et_ET: Keskele

en: Centered
et_ET: Keskele

en: Character Subset
et_ET: KirjatÃ¤he alamhulk

en: Checkmark 1
et_ET: Linnuke 1

en: Checkmark 2
et_ET: Linnuke 2

en: Choose a kit
et_ET: Vali komplekt

en: Choose how the banner will respond to varying screen widths.
et_ET: Vali kuidas bÃ¤nner erinevate ekraani laiuste korral kÃ¤itub.

en: Citation
et_ET: Tsitaat

en: Click to toggle
et_ET: Kliki avamiseks

en: Color
et_ET: VÃ¤rv

en: Color Scheme
et_ET: VÃ¤rviskeem

en: Colors
et_ET: VÃ¤rvid

en: Columns
et_ET: Veerud

en: Comment Count
et_ET: Kommentaaride hulk

en: Comment Count Location
et_ET: Kommentaaride hulga asukoht

en: Comment navigation
et_ET: Kommenteerimise navigatsioon

en: Comments are closed.
et_ET: Kommenteerne on keelatud.

en: Configuration
et_ET: Konfigeerimine

en: Configure column
et_ET: Konfigeeri veergu

en: Configure item
et_ET: Konfigureeri objekti

en: Configure section
et_ET: Konfigureeri sektsiooni

en: Configure slide
et_ET: Konfigureeri slaidi

en: Contain
et_ET: Sisalda

en: Content
et_ET: Sisu

en: Content & Layout
et_ET: Sisu ja vÃ¤limus

en: Content Options
et_ET: Sisu valikud

en: Content position
et_ET: Sisu asukoht

en: Cover
et_ET: Kate

en: Create rearrangeable columns of content and images.
et_ET: Loo sisu ja piltide Ã¼mbermuudetavad veerge.

en: Create your website without touching a line of code. Make's flexible customization features and a powerful drag and drop page builder make designing your site fun and easy. Build almost anything: a simple portfolio or photography site, an ecommerce business site, a minimalist blog, or even a professional magazine. You'll start by customizing your background, layouts, fonts, colors, and logo. Next, add and organize your content using the drag and drop page builder. Add a photo, a video, a gallery, or even a slider to any page on your website. Make is responsive, so your website will naturally look great on phones, tablets, and desktop screens. It's also fully compatible with popular plugins like WooCommerce, Gravity Forms, Contact Form 7, Jetpack, and WP PageNavi.
et_ET: Loo oma veebileht ilma, et puutuksid Ã¼htegi rida koodi. Make'i paindlikudkohandamise valikud ja vÃµimas lohista ja vabasta lehekÃ¼lje ehitaja muudavadsinu lehe disainimise kergeks ja lÃµbusaks. Ehita peaaegu kÃµike: lihtne portfoolio vÃµi fotograafia leht, internetipood, minimalistlik blogi vÃµi isegi professionaalne ajakiri. Alusta, kohandades tausta, vÃ¤limust, fonte, vÃ¤rve ja logo. JÃ¤rgmisena lisa ja organiseeri oma lehekÃ¼lje sisu, kasutades lohista ja vabasta veebilehe ehitajat. Lisa foto, video, galerii vÃµi isegi liugur mistahes veebilehele. Make on dÃ¼naamiline, seega sinu veebileht nÃ¤eb ilus vÃ¤lja nii tahvelarvutis, mobiilis kui ka tavalisel arvutil. Lisaks on see ka tÃ¤ielikult Ã¼hilduv populaarsete pluginatega nagu WooCommerce, Gravity Forms, Contact Form 7, Jetpack ja WP PageNavi.

en: Creative
et_ET: Loov

en: Current image
et_ET: Praegune pilt

en: Custom RSS URL (replaces default)
et_ET: Kohandatud RSS URL (asendab vaikevÃ¤Ã¤rtuse)

en: Cyrillic
et_ET: Kirillitsa

en: Cyrillic Extended
et_ET: Kirillitsa (laiendatud)

en: Dark
et_ET: Tume

en: Darken background to improve readability
et_ET: Tumenda tausta, et lugemist parandada

en: Default
et_ET: Standard

en: Default RSS
et_ET: Vaike RSS

en: Delete item
et_ET: Kustuta objekt

en: Delete section
et_ET: Kustuta sektsioon

en: Delete slide
et_ET: Kustuta slaid

en: Detail Color
et_ET: Detaili vÃ¤rv

en: Devanagari
et_ET: Devanaagari

en: Display multiple types of content in a banner or a slider.
et_ET: NÃ¤ita bÃ¤nneris vÃµi galeriis mitut tÃ¼Ã¼pi sisu.

en: Display your images in various grid combinations.
et_ET: NÃ¤ita oma pilte erinevates grid kombinatsioonides

en: Done
et_ET: Valmis

en: Dot
et_ET: Punkt

en: Dotted
et_ET: TÃ¤piline

en: Double
et_ET: Topelt

en: Download
et_ET: Laadi alla

en: Download this file:
et_ET: Laadi see fail alla:

en: Downloads
et_ET: Allalaadimised

en: Drag-and-drop this column into place
et_ET: Lohista ja vabasta see veerg asukohale

en: Drag-and-drop this item into place
et_ET: Lohista ja vabasta see objekt asukohale

en: Drag-and-drop this slide into place
et_ET: Lohista ja vabasta see slaid asukohale

en: Duplicate this page with %s.
et_ET: Kopeeri seda lehekÃ¼lge %s.

en: Edit
et_ET: Muuda

en: Edit content
et_ET: Muuda sisu

en: Edit text column
et_ET: Muuda teksti veergu

en: Effect
et_ET: Effekt

en: Email
et_ET: E-post

en: Enter column title
et_ET: Sisesta veeru pealkiri

en: Enter section title
et_ET: Sisesta sektsiooni pealkiri

en: Enter the complete URL to your profile for each service below that you would like to share.
et_ET: Sisesta tÃ¤ielikud lehekÃ¼lgede aadressid, mida soovid jagada, oma profiili

en: Error (Red)
et_ET: Viga (punane)

en: Fade
et_ET: Tuhmu

en: Featured Images
et_ET: Artikli pildid

en: Featured Images Alignment
et_ET: Artikli piltide joondus

en: Featured images are not available for this page while using the current page template.
et_ET: Artikli pildid pole kasutatava Å¡ablooni tÃµttu sellele lehekÃ¼ljele saadaval.

en: File must be <strong>.png</strong> format. Optimal dimensions: <strong>152px x 152px</strong>.
et_ET: Fail peab olema <strong>.png</strong> formaadis. Optimaalsed mÃµÃµdud: <strong>152px x 152px</strong>.

en: File must be <strong>.png</strong> or <strong>.ico</strong> format. Optimal dimensions: <strong>32px x 32px</strong>.
et_ET: Fail peab olema <strong>.png</strong> vÃµi <strong>.ico</strong> formaadis. Optimaalsed mÃµÃµdud: <strong>32px x 32px</strong>.

en: Flipped
et_ET: Ãœmber pÃ¶Ã¶ratud

en: Fonts
et_ET: Fondid

en: Footer
et_ET: Jalus

en: Footer 1
et_ET: Jalus 1

en: Footer 2
et_ET: Jalus 2

en: Footer 3
et_ET: Jalus 3

en: Footer 4
et_ET: Jalus 4

en: Footer Background Color
et_ET: Jaluse tausta vÃ¤rv

en: Footer Background Image
et_ET: Jaluse tausta pilt

en: Footer Background Position
et_ET: Jaluse tausta positsioon

en: Footer Background Repeat
et_ET: Jaluse tausta kordamine

en: Footer Background Size
et_ET: Jaluse tausta suurus

en: Footer Border Color
et_ET: Jaluse Ã¤Ã¤re vÃ¤rv

en: Footer Layout
et_ET: Jaluse vÃ¤limus

en: Footer Options
et_ET: Jaluse valikud

en: Footer Text
et_ET: Jaluse tekst

en: Footer Text Color
et_ET: Jaluse teksti vÃ¤rv

en: Footer Widget Areas
et_ET: Jaluse vidina alad

en: From %s
et_ET: Alates %s

en: Full-width
et_ET: TÃ¤is-laius

en: General
et_ET: Ãœldine

en: Generate excerpts automatically
et_ET: Loo vÃ¤ljavÃµtted automaatselt

en: Global
et_ET: Globaalne

en: Google Fonts
et_ET: Google fondid

en: Google Web Fonts
et_ET: Google Web fondid

en: Greek
et_ET: Kreeka

en: Greek Extended
et_ET: Kreeka (laiendatud)

en: Green
et_ET: Roheline

en: H1 Font Family
et_ET: H1 fondi perekond

en: H1 Font Size (in px)
et_ET: H1 fondi suurus (px)

en: H2 Font Family
et_ET: H2 fondi perekond

en: H2 Font Size (in px)
et_ET: H2 fondi suurus (px)

en: H3 Font Family
et_ET: H3 fondi perekond

en: H3 Font Size (in px)
et_ET: H3 fondi suurus (px)

en: H4 Font Family
et_ET: H4 fondi perekond

en: H4 Font Size (in px)
et_ET: H4 fondi suurus (px)

en: H5 Font Family
et_ET: H5 fondi perekond

en: H5 Font Size (in px)
et_ET: H5 fondi suurus (px)

en: H6 Font Family
et_ET: H6 fondi perekond

en: H6 Font Size (in px)
et_ET: H6 fondi suurus (px)

en: Header
et_ET: PÃ¤is

en: Header Background Color
et_ET: PÃ¤ise taustavÃ¤rv

en: Header Background Image
et_ET: PÃ¤ise taustapilt

en: Header Background Position
et_ET: PÃ¤ise tausta positsioon

en: Header Background Repeat
et_ET: PÃ¤ise tausta kordamine

en: Header Background Size
et_ET: PÃ¤ise tausta suurus

en: Header Bar Background Color
et_ET: PÃ¤ise riba taustavÃ¤rv

en: Header Bar Border Color
et_ET: PÃ¤ise riba Ã¤Ã¤re vÃ¤rv

en: Header Bar Content Layout
et_ET: PÃ¤ise riba sisu vÃ¤limus

en: Header Bar Menu
et_ET: PÃ¤ise riba menÃ¼Ã¼

en: Header Bar Text
et_ET: PÃ¤ise riba tekst

en: Header Bar Text Color
et_ET: PÃ¤ise riba teksti vÃ¤rv

en: Header Font Size (in px)
et_ET: PÃ¤ise fondi suurus (px)

en: Header Layout
et_ET: PÃ¤ise vÃ¤limus

en: Header Options
et_ET: PÃ¤ise valikud

en: Header Text Color
et_ET: PÃ¤ise teksti vÃ¤rv

en: Header, Footer, Sidebars
et_ET: PÃ¤is, jalus, kÃ¼ljeriba

en: Headers
et_ET: PÃ¤ised

en: Headers &amp; Body
et_ET: PÃ¤ised ja keha

en: Hide Site Title
et_ET: Peida lehe pealkiri

en: Hide Tagline
et_ET: Peida mÃ¤rksÃµnad

en: Hide default RSS feed link
et_ET: Peida vaike RSS-link

en: Hide navigation arrows
et_ET: Peida navigeerimise nooled

en: Hide navigation dots
et_ET: Peida navigeerimise punktid

en: Hide site footer
et_ET: Peida lehekÃ¼lje jalus

en: Hide site header
et_ET: Peida lehekÃ¼lje pÃ¤is

en: Hide title
et_ET: Peida pealkiri

en: If you would like to add a social profile that is not listed above, or change the order of the icons, create a custom menu %s.
et_ET: Kui soovid lisada listi mittekuuluvaid sotsiaalvÃµrgustike profiile, vÃµi muuta nende ikoonide jÃ¤rjekorda, kasuta %s.

en: If you would like to add a social profile that is not listed above, or change the order of the icons, use %s.
et_ET: Kui soovid lisada listi mittekuuluvaid sotsiaalvÃµrgustike profiile, vÃµi muuta nende ikoonide jÃ¤rjekorda, kasuta %s.

en: Image link URL
et_ET: Pildi lingi URL

en: Important (Orange)
et_ET: TÃ¤htis (oranÅ¾)

en: Insert Button
et_ET: Sisesta nupp

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
et_ET: Paistab, et me ei suuda seda leida. Ehk on otsimine abiks.

en: Item link URL
et_ET: Objekti lingi URL

en: Khmer
et_ET: Khmeer

en: Landscape
et_ET: Horisontaalne

en: Latin
et_ET: Ladina

en: Latin Extended
et_ET: Ladina (laiendatud)

en: Layout
et_ET: VÃ¤limus

en: Layout Settings
et_ET: VÃ¤limuse seaded

en: Layout: Archives
et_ET: VÃ¤limus: Arhiivid

en: Layout: Blog (Posts Page)
et_ET: VÃ¤limus: blogi (artikklite lehekÃ¼lg)

en: Layout: Pages
et_ET: VÃ¤limus: Lehed

en: Layout: Posts
et_ET: VÃ¤limus: Artiklid

en: Layout: Search Results
et_ET: VÃ¤limus: Otsingtulemused

en: Left
et_ET: Vasakul

en: Left Sidebar
et_ET: Vasak kÃ¼ljeriba

en: Light
et_ET: Hele

en: Loading&hellip;
et_ET: Laadin&hellip;

en: Looking to add premium fonts from Typekit to your website?
et_ET: Soovid oma lehele lisada premium fonte Typekit'st? %s.

en: Looking to add premium fonts from Typekit to your website? %s.
et_ET: Soovid oma lehele lisada preemium fonte Typekit'st? %s.

en: Looking to configure a unique layout for this %1$s? %2$s.
et_ET: Soovid konfigureerida unikaalset vÃ¤limust sellele postitusele? %2$s.

en: Main
et_ET: Peamine

en: Main Column Background Color
et_ET: Peaveeru tausta vÃ¤rv

en: Main Column Background Image
et_ET: Peaveeru taustapilt

en: Main Column Background Position
et_ET: Peaveeru tausta positsioon

en: Main Column Background Repeat
et_ET: Peaveeru tausta kordamine

en: Main Column Background Size
et_ET: Peaveeru tausta suurus

en: Main Menu
et_ET: PeamenÃ¼Ã¼

en: Maybe try searching this website:
et_ET: Proovi otsida seda saiti:

en: Menu
et_ET: MenÃ¼Ã¼

en: Menu Item Font Family
et_ET: MenÃ¼Ã¼ objekti fondi perekond

en: Menu Item Font Size (in px)
et_ET: MenÃ¼Ã¼ objekti fondi suurus (px)

en: Mobile Menu Label
et_ET: Mobiilne menÃ¼Ã¼

en: Modern
et_ET: Kaasaegne

en: Navigation Below
et_ET: Navigeerimine all

en: Navigation Font Size (in px)
et_ET: Navigeerimise fondi suurus (px)

en: Newer posts
et_ET: Uuemad postitused

en: No Repeat
et_ET: Ã„ra korda

en: None
et_ET: Mitte midagi

en: Normal
et_ET: Normaalne

en: Not all fonts provide each of these subsets.
et_ET: KÃµik fondid ei taga kÃµiki neid alamhulki

en: Nothing found
et_ET: Midagi ei leitud

en: Number of Widget Areas
et_ET: Vidinate ala hulk

en: Older posts
et_ET: Vanemad postitused

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
et_ET: Ups! Seda lehte ei leita.

en: Orange
et_ET: OranÅ¾

en: Overlay
et_ET: Pealiskiht

en: Page %s
et_ET: LehekÃ¼lg %s

en: Page Builder
et_ET: Lehe kohandaja

en: Page Title
et_ET: LehekÃ¼lje pealkiri

en: Pages
et_ET: Lehed

en: Pages:
et_ET: Lehed:

en: Please <a href="%1$s"><em>update to Make Plus 1.4.0 or later</em></a> for compatibility with your version of Make. <a href="#" data-nonce="%2$s" class="%3$s">hide</a>
et_ET: Palun <a href="%1$s"><em>uuenda Make Plus 1.4.0 vÃµi uuemaks</em></a> et see Ã¼hilduks sinu Make paigaldusega. <a href="#" data-nonce="%2$s" class="%3$s">peida</a>

en: Portrait
et_ET: Vertikaalne

en: Post
et_ET: Postitus

en: Post Author
et_ET: Postituse autor

en: Post Author Location
et_ET: Postituse autori asukoht

en: Post Date
et_ET: Postituse kuupÃ¤ev

en: Post Date Location
et_ET: Postituse kuupÃ¤eva asukoht

en: Post Meta
et_ET: Postituse meta-andmed

en: Post footer
et_ET: Artikli jalus

en: Post header
et_ET: Artikli pÃ¤is

en: Post navigation
et_ET: Postituse navigeerimine

en: Posts
et_ET: Postitused

en: Posts navigation
et_ET: Postituste navigeerimine

en: Press Enter to submit your search
et_ET: Vajuta Enter, et kÃ¤ivitada otsing

en: Primary
et_ET: Peamine

en: Primary Color
et_ET: PÃµhiline vÃ¤rv

en: Primary Menu
et_ET: PeamenÃ¼Ã¼

en: Products
et_ET: Tooted

en: Read more
et_ET: Loe rohkem

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
et_ET: Oled valmis oma esimest postitust avaldama? <a href="%1$s">Alusta siin</a>.

en: Red
et_ET: Punane

en: Regular Logo
et_ET: Tavaline logo

en: Relative (1 week ago)
et_ET: Relatiivne (nÃ¤dal tagasi)

en: Remove Current Image
et_ET: Eemalda praegune pilt

en: Resize your browser window to preview the mobile menu label.
et_ET: Muuda oma brauseri akna suurust, et nÃ¤ha mobiilse menÃ¼Ã¼ eelvaadet.

en: Responsive behavior
et_ET: Responsive kÃ¤itumine

en: Retina Logo (2x)
et_ET: Retina logo (2x)

en: Reveal
et_ET: Paljasta

en: Right
et_ET: Paremal

en: Right Sidebar
et_ET: Parem kÃ¼ljeriba

en: Search Results
et_ET: Otsingtulemused

en: Search for %s
et_ET: Otsi %s

en: Secondary
et_ET: Sekundaarne

en: Secondary Color
et_ET: Sekundaarne vÃ¤rv

en: Section height (px)
et_ET: Sektsiooni kÃµrgus (px)

en: Select which menu appears in each location. You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
et_ET: Vali, milline menÃ¼Ã¼ ilmub igas asukohas. MenÃ¼Ã¼ sisu saab muuta MenÃ¼Ã¼ ekraanil VÃ¤limuse sektsioonis.

en: Set banner image
et_ET: MÃ¤Ã¤ra bÃ¤nneri pilt

en: Set gallery image
et_ET: MÃ¤Ã¤ra galerii pildid

en: Set image
et_ET: MÃ¤Ã¤ra pilt

en: Show Title/Logo On
et_ET: NÃ¤ita pealkirja/logo

en: Show categories
et_ET: NÃ¤ita kategooriaid

en: Show gallery as slider
et_ET: NÃ¤ita galeriid liugurina

en: Show left sidebar
et_ET: NÃ¤ita vasakut kÃ¼ljeriba

en: Show right sidebar
et_ET: NÃ¤ita paremat kÃ¼ljeriba

en: Show search field in Header Bar
et_ET: NÃ¤ita pÃ¤ises otsingu vÃ¤lja

en: Show search field in header bar
et_ET: NÃ¤ita pÃ¤ises otsingu vÃ¤lja

en: Show social icons
et_ET: NÃ¤ita sotsiaalmeedia ikoone

en: Show social icons in Header Bar
et_ET: NÃ¤ita sotsiaalmeedia ikoone pÃ¤ise real

en: Show social icons in footer
et_ET: NÃ¤ita sotsiaalmeedia ikoone

en: Show social icons in header bar
et_ET: NÃ¤ita sotsiaalmeedia ikoone pÃ¤ise real

en: Show tags
et_ET: NÃ¤ita mÃ¤rksÃµnu

en: Sidebars & Widgets
et_ET: KÃ¼ljeriba ja vidinad

en: Sidebars are not available on pages using the Builder Template.
et_ET: KÃ¼ljeribad pole saadaval lehtedel, mis kasutavad lehekÃ¼lje kohandaja Å¡ablooni.

en: Site Background Attachment
et_ET: Lehe tausta manus

en: Site Background Color
et_ET: Lehe tausta vÃ¤rv

en: Site Background Image
et_ET: Lehe taustapilt

en: Site Background Position
et_ET: Lehe tausta positsioon

en: Site Background Repeat
et_ET: Lehe tausta kordamine

en: Site Background Size
et_ET: Lehe tausta suurus

en: Site Layout
et_ET: LehekÃ¼lje vÃ¤limus

en: Site Tagline Font Family
et_ET: Lehe mÃ¤rksÃµnade fondi perekond

en: Site Tagline Font Size (in px)
et_ET: LehekÃ¼lje mÃ¤rksÃµnade fondi suurus (px)

en: Site Title
et_ET: LehekÃ¼lje pealkiri

en: Site Title &amp; Tagline
et_ET: Lehe pealkiri &amp; mÃ¤rksÃµnad

en: Site Title Color
et_ET: Lehe pealkirja vÃ¤rv

en: Site Title Font Family
et_ET: Lehe pealkirja fondi perekond

en: Site Title Font Size (in px)
et_ET: LehekÃ¼lje pealkirja fondi suurus (px)

en: Skip to content
et_ET: JÃ¤ta vahele kuni sisuni

en: Slide horizontal
et_ET: Libista horisontaalselt

en: Slider Settings
et_ET: Liuguri seaded

en: Small
et_ET: VÃ¤ike

en: Social Icons
et_ET: Sotsiaalmeedia ikoonid

en: Social Profile Links
et_ET: SotsiaalvÃµrgustiku lingid

en: Social Profiles &amp; RSS
et_ET: Sotsiaalsed profiilid &amp; RSS

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
et_ET: Vabandame, aga otsing ei leidnud midagi. Palun proovi uuesi, kasutades otsimiseks teistsuguseid sÃµnu.

en: Square
et_ET: Ruut

en: Standard Fonts
et_ET: Standartsed fondid

en: Star
et_ET: TÃ¤ht

en: Sticky Label
et_ET: Sticky label

en: Style
et_ET: Stiil

en: Style Kits
et_ET: Stiili komplektid

en: Sub-Menu Item Font Family
et_ET: AlammenÃ¼Ã¼ objekti fondi perekond

en: Sub-Menu Item Font Size (in px)
et_ET: AlammenÃ¼Ã¼ objekti fondi suurus ( px)

en: Sub-Menu Item Options
et_ET: AlammenÃ¼Ã¼ objekti valikud

en: Success (Green)
et_ET: Edukas (roheline)

en: Tagged %s
et_ET: MÃ¤rgitud %s

en: Technical Details
et_ET: Tehnilised detailid

en: Text Color
et_ET: Teksti vÃ¤rv

en: The Retina Logo should be twice the size of the Regular Logo.
et_ET: Retina logo peaks olema kaks korda suurem kui tavaline logo.

en: The list of Google fonts is long! You can %s before making your choices.
et_ET: Google fontide list on pikk! VÃµid kasutada enne valiku tegemist %s.

en: The uploaded package appears to be a plugin. PLEASE INSTALL AS A PLUGIN.
et_ET: Ãœles laaditud pakk paistab olevat plugin. PALUN PAIGALDA SEE PLUGINANA.

en: This text only appears if a custom menu has not been assigned to the Header Bar Menu location in the Navigation section.
et_ET: See tekst ilmub ainult siis, kui kohandatud menÃ¼Ã¼d pole navigeerimise sektsioonis pÃ¤ise riba menÃ¼Ã¼ asukohta mÃ¤Ã¤ratud.

en: This widget area is currently disabled. Enable it in the "Content & Layout" panel of the Customizer.
et_ET: See vidina ala pole praegu aktiivne. LÃ¼lita see sisse "Sisu ja vÃ¤limus" paneelis Kohandaja menÃ¼Ã¼st.

en: This widget area is currently disabled. Enable it in the "Footer" panel of the Customizer.
et_ET: See vidina ala pole praegu aktiivne. LÃ¼lita see sisse "Jalus" paneelis, mille leiad Kohandaja menÃ¼Ã¼st.

en: This widget area is currently enabled for the following views: %s. Change this in the "Content & Layout" panel of the Customizer.
et_ET: See vidina ala on praegu aktiivne jÃ¤rgnevatele vaatajatele: %s. Muuda seda "Sisu ja vÃ¤limus" paneelis Kohandaja menÃ¼Ã¼st.

en: Thumbnail
et_ET: Pisikuva

en: Tile
et_ET: Plaat

en: Tile Horizontally
et_ET: Paiguta horisontaalselt

en: Tile Vertically
et_ET: Paiguta vertikaalselt

en: Time between slides (ms)
et_ET: Slaidide intervall (ms)

en: Title
et_ET: Pealkiri

en: Top
et_ET: Peal

en: Traditional
et_ET: Tavaline

en: Transition effect
et_ET: Ãœlemineku effekt

en: Typography
et_ET: TrÃ¼kikunst

en: Underline links in content
et_ET: Lisa linkidele alljoon

en: Upgrade to %1$s
et_ET: TÃ¤iusta %1$s

en: Upgrade to %s
et_ET: TÃ¤iusta tooteks %s

en: Upgrade to Make Plus
et_ET: TÃ¤iusta Make Plus

en: Use Menu Item styles in mobile view
et_ET: Kasuta menÃ¼Ã¼ objekti stiile mobiilses vaates

en: Use Page Builder
et_ET: Kasuta lehe kohandajat

en: Vietnamese
et_ET: Vietnami

en: Vintage
et_ET: VanatÃ¼Ã¼bi

en: Want some ideas?
et_ET: Soovid ideid?

en: Want to remove the theme byline from your website&#8217;s footer?
et_ET: Soovid teema informatsiooni jalusest eemaldada? %s.

en: Want to remove the theme byline from your website&#8217;s footer? %s.
et_ET: Soovid teema informatsiooni jalusest eemaldada? %s.

en: White Label
et_ET: Valge etikett

en: Widget Areas
et_ET: Vidinate alad

en: Widget Font Family
et_ET: Vidina fondi perekond

en: Widget Font Size (in px)
et_ET: Vidina fondi suurus (px)

en: Widgets
et_ET: Vidinad

en: With avatar
et_ET: Avatariga

en: With icon
et_ET: Koos ikooniga

en: With text
et_ET: Koos tekstiga

en: With the Site Layout option (under <em>General</em>) set to "Full Width", the background color and image will not be visible.
et_ET: Koos lehe vÃ¤limuse valikuga "TÃ¤is laius" (menÃ¼Ã¼s <em>Ãœldine</em>), pole taustavÃ¤rv ega pilt nÃ¤htaval.

en: Without avatar
et_ET: Ilma avatarita

en: Your comment is awaiting moderation.
et_ET: Sinu kommentaar ootab kinnitamist.

en: as described here
et_ET: nagu on kirjeldatud siin

[ctx: attribution]
en: by
et_ET: autorilt

[ctx: author byline]
en: by %s
et_ET: autorilt %s

[ctx: camera setting]
en: Aperture:
et_ET: Avamine:

[ctx: camera setting]
en: Camera:
et_ET: Kaamera:

[ctx: camera setting]
en: Exposure:
et_ET: SÃ¤riaeg:

[ctx: camera setting]
en: Focal length:
et_ET: Fookuse pikkus:

[ctx: camera setting]
en: Taken:
et_ET: VÃµtnud:

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
et_ET[0]: Ãœks kommentaar
et_ET[1]: %1$s kommentaari

[ctx: e.g. Bob says hello.]
en: says:
et_ET: Ã¼tleb:

en: homepage
et_ET: koduleht

[ctx: label]
en: Search for:
et_ET: Otsi:

[ctx: placeholder]
en: Search&hellip;
et_ET: Otsi&hellip;

en: preview
et_ET: eelvaadet

[ctx: section name]
en: Banner
et_ET: BÃ¤nner

[ctx: section name]
en: Columns
et_ET: Veerud

[ctx: section name]
en: Gallery
et_ET: Galerii

[ctx: submit button]
en: Search
et_ET: Otsi

en: this alternate method
et_ET: seda alternatiivsed meetodit

[ctx: time]
en: second
et_ET: sekund

[ctx: time]
en: seconds
et_ET: sekundit
