Subscribe to Comments Reloaded - en to pl translation catalogue (192 entries)

en: Your subscription to this post needs to be confirmed. <a href='[manager_link]'>Manage your subscriptions</a>.
pl: Twoja subskrypcja do tego postu musi zostać potwierdzona. <a href='[manager_link]'>Zarządzaj subskrypcją</a>.

en: You are subscribed to this post. <a href='[manager_link]'>Manage</a> your subscriptions.
pl: Subskrybujesz ten wpis. <a href='[manager_link]'>Zarządzaj subskrypcją</a>.

en: You can <a href='[manager_link]'>manage the subscriptions</a> of this post.
pl: Możesz <a href='[manager_link]'>zarządzać subskrypcją</a> tego wpisu.

en: Notify me of followup comments via e-mail. You can also <a href='[subscribe_link]'>subscribe</a> without commenting.
pl: Informuj mnie o odpowiedziach poprzez e-mail. Możesz również <a href='[subscribe_link]'>subskrybować</a> wpis bez zostawiania komentarza.

en: Don't subscribe
pl: Nie subskrybuj

en: All
pl: Wszystko

en: Replies to my comments
pl: Odpowiedzi do moich komentarzy

en: Daily digest
pl: Podsumowanie dnia

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: To manage your subscriptions, please enter your email address here below. We will send you a message containing the link to access your personal management page.
pl: By zarządzać subskrypcjami, proszę wprowadzić adres e-mail w polu poniżej. Otrzymasz wiadomość zawierajacą odnośnik do strony zarządzania subskrypcjami.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed, and you should receive an email with the management link in a few minutes.
pl: Twoja prośba dołączenia do listy subskrybentów została sfinalizowana. W przeciągu kilku minut powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z odnośnikiem do zarządzania subskrypcjami.

en: You can follow the discussion on <strong>[post_title]</strong> without having to leave a comment. Cool, huh? Just enter your email address in the form here below and you're all set.
pl: Możesz śledzić dyskusję we wpisie <strong>[post_title]</strong> bez zostawiania komentarza. Wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail w polu poniżej, a o następnym komentarzu zostaniesz powiadomiony e-mailem.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed. You will receive a notification email every time a new comment to this article is approved and posted by the administrator.
pl: Twoja prośba dołączenia do listy subskrybentów została sfinalizowana. Będziesz otrzymywał powiadomienie za każdym razem, gdy pojawi się nowy komentarz zaakceptowany przez administratora do tego wpisu.

en: Thank you for using our subscription service. In order to confirm your request, please check your email for the verification message and follow the instructions.
pl: Twoja prośba dołączenia do listy subskrybentów została sfinalizowana. Proszę sprawdzić swoją pocztę w celu weryfikacji adresu e-mail i podążać zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list.
pl: W celu anulowania bądź zrezygnowania z subskrypcji, proszę wybrać z poniższej listy wpis, a następnie wybrać akcję, którą chcesz wykonać.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list. You are currently subscribed to:
pl: W celu anulowania bądź zrezygnowania z subskrypcji, proszę wybrać z poniższej listy wpis, a następnie wybrać akcję, którą chcesz wykonać.
    
    Aktualnie subskrybujesz:

en: There is a new comment to [post_title]
pl: Pojawił się nowy komentarz do wpisu [post_title]

en: There is a new comment to [post_title].
    Comment Link: [comment_permalink]
    Author: [comment_author]
    Comment:
    [comment_content]
    Permalink: [post_permalink]
    Manage your subscriptions: [manager_link]
pl: Pojawił się nowy komentarz do wpisu [post_title].
    Odnośnik do komentarza: [comment_permalink]
    Autor: [comment_author]
    Komentarz: [comment_content]
    Odnośnik do wpisu: [post_permalink]
    
    Zarządzaj subskrypcjami: [manager_link]

en: Please confirm your subscription to [post_title]
pl: Proszę potwierdzić swoją subskrypcję do wpisu [post_title]

en: You have requested to be notified every time a new comment is added to:
    [post_permalink]
    
    Please confirm your request by clicking on this link:
    [confirm_link]
pl: Poprosiłeś, by informować cię o nowych komentarzach dodanych do wpisu [post_title]:
    [post_permalink]
    
    Proszę potwierdzić zgłoszenie poprzez kliknięcie w poniższy odnośnik:
    [confirm_link]

en: Manage your subscriptions on [blog_name]
pl: Zarządzaj swoimi subskrypcjami na [blog_name]

en: You have requested to manage your subscriptions to the articles on [blog_name]. Follow this link to access your personal page:
    [manager_link]
pl: Poprosiłeś o możliwość zarządzanai swoimi subskrypcjami do wpisów na [blog_name]. Kliknij w poniższy odnośnik, by móc zarządzać swoimi subskrypcjami:
    [manager_link]

en: No
pl: Nie

en: Need help on how to use Subscribe to Comments Reloaded? Visit the official
pl: Potrzebujesz pomocy, jak używać wtyczki Subscribe to Comments Reloaded? Odwiedź oficjalną stronę

en: support forum
pl: forum wsparcia

en: Feeling generous?
pl: Jesteś hojny?

en: Donate a few bucks!
pl: Przelej kilka dolarów!

en: Comment Form
pl: Formularz komentarzy

en: Management Page
pl: Zarządzaj stroną

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Options
pl: Opcje

en: You can help
pl: Możesz pomóc

en: Subscription added.
pl: subskrypcja została dodana.

en: Subscriptions updated.
pl: subskrypcja została zaktualizowana.

en: Subscription deleted.
pl: subskrypcja została usunięta.

en: Subscriptions deleted:
pl: Usunięte subskrypcje:

en: Subscriptions suspended:
pl: Zawieszone subskrypcje:

en: Subscriptions activated:
pl: Aktywowane subskrypcje:

en: Subscriptions updated:
pl: Zaktualizowane subskrypcje

en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Poprzednia

en: Next &raquo;
pl: Następna &raquo;

en: Update Subscription
pl: Aktualizuj subskrypcje

en: optional
pl: opcjonalne

en: Please remember: this operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
pl: Proszę pamiętać: ta operacja nie może zostać cofnięta. Czy jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

en: Post:
pl: Wpis:

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: Keep unchanged
pl: Zachowaj niezmienione

en: Active
pl: Akcja

en: Replies only
pl: Tylko odpowiedzi

en: Suspended
pl: Zawieś

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Mass Update Subscriptions
pl: Masowa aktualizacja subskrypcji

en: Add New Subscription
pl: Dodaj nową subskrypcję

en: Post ID
pl: ID wpisu

en: Email
pl: E-mail

en: Ask user to confirm
pl: Poproś użytkownika o potwierdzenie

en: Add
pl: Dodaj

en: Search subscriptions
pl: Szukaj subskrypcji

en: You can either <a href="%s">view all the subscriptions</a> or find those where the
pl: Możesz zarówno <a href="%s">wyświetlić wszystkie subskrypcje</a> oraz wyszukać po

en: email
pl: e-mail

en: post ID
pl: ID wpisu

en: equals
pl: równe

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: starts with
pl: rozpoczyna się od

en: ends with
pl: kończy się na

en: results per page:
pl: wyników na stronę:

en: Search
pl: Szukaj

en: Reverse the order by Post ID
pl: Sortuj kolejność wg ID wpisu

en: Reverse the order by Date/Time
pl: Sortuj kolejność wg daty/czasu

en: Post (ID)
pl: Wpis (ID)

en: Search query:
pl: Wyniki wyszukiwania:

en: Rows:
pl: Wyniki:

en: of
pl: z

en: Legend: Y = all comments, R = replies only, C = inactive
pl: Legenda: Y = wszystkie komentarze, R = tylko odpowiedzi, C = zawieszone

en: Date and Time
pl: Data i godzina

en: Subscription
pl: Subskrypcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Action:
pl: Akcja:

en: Delete forever
pl: Usuń na zawsze

en: Suspend
pl: Zawieś

en: Activate and set to Y
pl: Aktywuj i ustaw na Y

en: Activate and set to R
pl: Aktywuj i ustaw na R

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Update subscriptions
pl: Aktualizuj subskrypcje

en: Sorry, no subscriptions match your search criteria.
pl: Przepraszamy, żadna subskrypcja nie spełnia wymaganych kryteriów.

en: Enable default checkbox
pl: Aktywuj domyślny checkbox

en: Checked by default
pl: Domyślne zaznaczenie

en: Advanced subscription
pl: Zaawansowana subskrypcja

en: Custom inline style
pl: Własny styl linii

en: Custom HTML
pl: Własny HTML

en: Checkbox label
pl: Opis checkboksa

en: Subscribed label
pl: Opis subskrypcji

en: Awaiting label
pl: Opis oczekiwania

en: Author label
pl: Opis autora

en: Your settings have been successfully updated.
pl: Twoje ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: There was an error updating the following fields:
pl: Wystąpił problem podczas zapisu następujacych ustawień:

en: Yes
pl: Tak

en: Disable this option if you want to move the subscription checkbox to a different place on your page.
pl: Wyłącz tę opcję jeśli chcesz przenieść checkbox subskrypcji w inne miejsce na stronie.

en: Decide if the checkbox should be checked by default or not.
pl: Zdecyduj, czy checkbox powinien być domyślnie zaznaczony, czy nie.

en: Allow users to choose from different subscription types (all, replies only).
pl: Zezwól użytkownikom na wybór różnych sposobów subskrypcji (wszystkie, tylko odpowiedzi).

en: Custom inline CSS to add to the checkbox.
pl: Własne ustawienia CSS dla checkboksa.

en: Custom HTML code to be used when displaying the checkbox. Allowed tags: [checkbox_field], [checkbox_label]
pl: Własny kod HTML do wyświetlania checkboksa. Dostępne tagi: [checkbox_field], [checkbox_label]

en: Messages for your visitors
pl: Wiadomości dla czytelników

en: Default label
pl: Domyslny opis

en: Label associated to the checkbox. Allowed tag: [subscribe_link]
pl: Opis przypisany do checkboksa. Dostępne tagi: [subscribe_link]

en: Label shown to those who are already subscribed to a post. Allowed tag: [manager_link]
pl: Opis pokazywany osobie, która jest już zapisana do subskrypcji wpisu. Dostępne tagi: [manager_link]

en: Pending label
pl: Opis oczekujących

en: Label shown to those who are already subscribed, but haven't clicked on the confirmation link yet. Allowed tag: [manager_link]
pl: Opis pokazywany osobie, która jest już zapisana do subskrypcji wpisu, ale nie kliknęła odnośnika weryfikacji. Dostępne tagi: [manager_link]

en: Label shown to authors (and administrators). Allowed tag: [manager_link]
pl: Opis pokazywany autorom (oraz administratorom). Dostępne tagi: [manager_link]

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Virtual Management Page
pl: Zarządzanie wirtualną stroną

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Management URL
pl: Zarządzaj odnośnikiem

en: Custom HEAD meta
pl: Własny nagłówek meta

en: Request link
pl: Rządanie odnośnika

en: Request submitted
pl: Potwierdzenie subskrypcji

en: Subscribe without commenting
pl: Subskrybcja bez komentowania

en: Subscription processed
pl: Dodanie do subskrypcji

en: Subscription processed (DCI)
pl: Dodanie do subskrypcji (+weryfikacja)

en: Authors
pl: Autorzy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Enabled
pl: Włączona

en: Disabled
pl: Wyłączona

en: Disable the virtual management page if you need to create a <a href="http://lab.duechiacchiere.it/index.php?topic=71.0">real page</a> to make your theme happy.
pl: Wyłącz zarządzanie subskrypcjami poprzez wirtualną stronę. Jeśli chcesz możesz utworzyć "<a href="http://lab.duechiacchiere.it/index.php?topic=71.0">statyczną strone</a>".

en: Title of the page your visitors will use to manage their subscriptions.
pl: Tytuł strony, której będą używać użytkownicy do zarządzania subskrypcjami.

en: The permalink for your management page (something like <code>/manage-subscriptions</code> or <code>/?page_id=345</code>). This page <b>does not</b> actually exist in the system, but its link must follow your permalink structure.
pl: Odnosnik do zarządzania stroną z subskrypcjami (coś w stylu <code>/manage-subscriptions</code> lub <code>/?page_id=345</code>). Ta strona <b>nie będzie widniała</b> w systemie, ale jej odnośnik musi odpowiadać strukturze "Bezpośrednich odnosników" (aka. permalink).

en: Warning: it looks like the value you are using may be incompatible with your permalink structure
pl: Ostrzeżenie: wygląda na to, że wartość, którą podaleś nei odpowiada strukturze permalinków.

en: Specify your custom HTML code to be added to the HEAD section of the page. Use <strong>single</strong> quotes for values.
pl: Podaj swój kod HTML, który ma być dodany w sekcji HEAD strony. Użyj znaku <strong>apostforu</strong>.

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Bold
pl: Pogrubione

en: Italic
pl: Pochylone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obrazek

en: Text shown to those who request to manage their subscriptions.
pl: Tekst wyświetlany osobom, które proszą o zarządzanie subskrypcjami.

en: Thank you note shown after the request here above has been processed. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
pl: Iinformacja wyświetlana użytkownikom po zapisaniu do subskrypcji. Dostępne tagi: [post_title], [post_permalink]

en: Text shown to those who want to subscribe without commenting. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
pl: Informacja wyświetlana użytkownikom chcącym subskrybować bez komentowania wpisu. Dostępne tagi: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in disabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
pl: Informacja wyświetlana po zapisaniu do subskrypcji (wyłączona podwójna weryfikacja). Dostępne tagi: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in enabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
pl: Informacja wyświetlana po zapisaniu do subskrypcji (włączona podwójna weryfikacja). Dostępne tagi: [post_title], [post_permalink]

en: Introductory text for the authors' management page.
pl: Tekst wyświetlany na stronie zarządzania subskrypcjami dla autora wpisu.

en: Introductory text for the users' management page.
pl: Tekst wyświetlany na stronie zarządzania subskrypcjami dla użytkownika.

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender email address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Notification subject
pl: Tytuł powiadomienia

en: Notification message
pl: Treść powiadomienia

en: Double check subject
pl: Tytuł powiadomienia podwójnej weryfikacji

en: Double check message
pl: Tekst dla podwójnej weryfikacji

en: Management subject
pl: Tytuł zarządzania subskrypcjami

en: Management message
pl: Treść zarządzania subskrypcjami

en: Name to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
pl: Nazwa używana dla pola "from", gdy wysyłane jest nowe powiadomienie do użytkownika.

en: Email address to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
pl: Adres e-mail używany w polu "from" w nowym powiadomieniu użytkownika.

en: Subject of the notification email. Allowed tag: [post_title]
pl: Tytuł wiadomości e-mail. Dostępne tagi: [post_title]

en: Content of the notification email. Allowed tags: [post_title], [comment_permalink], [comment_author], [comment_content], [post_permalink], [manager_link]
pl: Zawartość powiadomienia e-mail. Dostępne tagi: [post_title], [comment_permalink], [comment_author], [comment_content], [post_permalink], [manager_link]

en: Subject of the confirmation email. Allowed tag: [post_title]
pl: Tytuł dla wiadomości potwierdzającej adres e-mail. Dostępne tagi: [post_title]

en: Content of the confirmation email. Allowed tags: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]
pl: Zawartość wiadomości potwierdzającej e-mail. Dostępne tagi: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]

en: Subject of the mail sent to those who request to access their management page. Allowed tag: [blog_name]
pl: Tytuł wiadomości wysyłanej osobom, które chcą zarządzać swoimi subskrypcjami. Dostępne tagi: [blog_name]

en: Content of the management email. Allowed tags: [blog_name], [manager_link]
pl: Zawartość wiadomości wysyłanej osobom, które chcą zarządzać swoimi subskrypcjami. Dostępne tagi: [blog_name], [manager_link]

en: Autopurge requests
pl: Automatyczne czyszczenie

en: Enable double check
pl: Włącz weryfikację e-mail

en: Notify authors
pl: Informuj autorow

en: Enable HTML emails
pl: Włacz HTML w e-mailach

en: Send trackbacks
pl: Wysyłaj trackbacki

en: Notify admin
pl: Informuj administratora

en: Let admin subscribe
pl: Pozwól na subskrypcję administratorowi

en: days
pl: dni

en: Delete pending subscriptions (not confirmed) after X days. Zero disables this feature.
pl: Usuwaj oczekujące subskrypcje (niepotwierdzone) po X dniach. "0" wyłącza tę funkcjonalność.

en: Send a notification email to confirm the subscription (to avoid addresses misuse).
pl: Wysyłaj e-mail z potwierdzeniem subskrypcji (by zapobiec pomyłkom w adresach, oraz zabezpieczyć przed botami).

en: Notify the administrator when a new comment is posted.
pl: Informuj administratora o nowych komentarzach.

en: If enabled, will send email messages with content-type = text/html instead of text/plain
pl: Jeśli włączone, wysyłane będą wiadomości e-mail z content-type=text/html zamiast text/plain

en: Process trackbacks
pl: Śledź trackbacki

en: Notify users when a new trackback or pingback is added to the discussion.
pl: Informuj użytkowników o nowych trackbackach i pingbackach dodanych do dyskusji.

en: Track all subscriptions
pl: Śledź wszystkie subskrypcje

en: Notify the administrator when users subscribe without commenting.
pl: Informuj administratora jeśli użytkownik rozpocznie subskrypcję bez komentowania.

en: Let the administrator subscribe to comments when logged in.
pl: Pozwól administratorowi subskrybować jeśli jest zalogowany.

en: Support the author
pl: Wspomóż autora

en: How valuable is the feature offered by this plugin to your visitors? Subscribe to Comments Reloaded is and will always be free, but consider supporting the author if this plugin made your web site better, especially if you are making money out of it. Any donation received will be reinvested in the development of Subscribe to Comments Reloaded, and to buy some food for my hungry family.
pl: Jak bardzo cenna jest funkcjonalność oferowana przez ten plugin dla twoich czytelników? Subscribe to Comments reloaded jest i zawsze będzie bezpłatne, jednakże możesz wspomóc autora jeśli uważasz, że plugin ten wzbogaca funkcjonalność twojej strony. Każda otrzymana dotacja pomoże w rozwoju pluginu, oraz pozwoli na zakup jedzenia dla głodnej rodziny.

en: Don't want to donate? You can still help
pl: Nie chcesz wspomagać finansowo? Wciąż możesz pomóc

en: If you don't want to donate money, please consider blogging about my plugin with a link to the plugin's page. Please let your readers know what makes your blog better. You can also contribute donating your time: do not hesitate to send me bug reports, your localization files, ideas on how to improve Subscribe to Comments Reloaded and so on. Whatever you do, thanks for using my plugin!
pl: Jeśli nie chcesz przekazywać datków pieniężnych, proszę wspomnieć o używaniu mojego pluginu na swojej stronie. Proszę poinformować czytelników, co sprawiło, że twoja strona stała się jeszcze lepsza. Możesz również wspomóc autora poświęcając swój czas zgłaszając błędy, wysyłając pliki tłumaczenia, oraz inne pomysły jak rozwijać Subscribe to Comments Reloaded. Cokolwiek zrobisz, dziękuję za używanie mojego pluginu!

en: Vote and show your appreciation
pl: Głosuj i doceń plugin

en: Tell other people if Subscribe to Comments Reloaded works for you and how good it is. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Rate it</a> on its Plugin Directory page.
pl: Powiedz innym, czy Subscribe to Comments Reloaded działa prawidłowo i jak dobry jest. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Oceń go</a> na stronie Pluginów.

en: Sponsor's Corner
pl: Kącik sponsora

en: If you want to sponsor this plugin, don't hesitate to <a href='http://www.duechiacchiere.it/contatto'>contact me</a>.
pl: Jeśli chcesz zostać sponsorem tego pluginu, nie obawiaj się i <a href='http://www.duechiacchiere.it/contatto'>skontaktuj się ze mną</a>.<br />
    Autorem polskiego tłumaczenia jest : Filip "inzaghi89" Cierpich - <a href="http://keepmind.eu">keepmind.eu</a>

en: Title
pl: Tytuł

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Invert selection
pl: Usuń zaznaczenie

en: Set to Y
pl: Ustaw na Y

en: No subscriptions match your search criteria.
pl: Żadna subskrypcja nie spełnia twoich kryteriów.

en: Send
pl: Wyślij

en: New subscription to
pl: Nowa subskrypcja do

en: User:
pl: Użytkownik:
