Subscribe to Comments Reloaded - en to sr translation catalogue (192 entries)

en: Your subscription to this post needs to be confirmed. <a href='[manager_link]'>Manage your subscriptions</a>.
sr: Пријава за овај чланак мора да буде потврђена <a href='[manager_link]'>Управљај пријавама</a>.

en: You are subscribed to this post. <a href='[manager_link]'>Manage</a> your subscriptions.
sr: Пријавили сте се на овај чланак. <a href='[manager_link]'>Управљај пријавом</a>.

en: You can <a href='[manager_link]'>manage the subscriptions</a> of this post.
sr: Можете да <a href='[manager_link]'>управљате пријавама</a> на овом чланку.

en: Notify me of followup comments via e-mail. You can also <a href='[subscribe_link]'>subscribe</a> without commenting.
sr: Обавести ме о коментарима на е-пошту. Такође можете <a href='[subscribe_link]'>да се пријавите</a> без остављања коментара.

en: Don't subscribe
sr: Не пријављуј

en: All
sr: Све

en: Replies to my comments
sr: Одговори на моје коментаре

en: Daily digest
sr: Преглед дана

en: Manage subscriptions
sr: Управљај пријавама

en: To manage your subscriptions, please enter your email address here below. We will send you a message containing the link to access your personal management page.
sr: Да би управљали пријавама, прво унесите е-адресу у поље испод. Добићете поруку са везом ка страници за управљање пријавама.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed, and you should receive an email with the management link in a few minutes.
sr: Ваш захтев је прихваћен. У наредних неколико минута тебало би да добијете е-пошту са везом за управљање пријавама.

en: You can follow the discussion on <strong>[post_title]</strong> without having to leave a comment. Cool, huh? Just enter your email address in the form here below and you're all set.
sr: Можете да пратите дискусију на чланку <strong>[post_title]</strong> без остављања коментара. Занимљиво, зар не? Довољно је да унесете е-адресу у поље испод, и бићете на време обавештени.

en: Thank you for using our subscription service. Your request has been completed. You will receive a notification email every time a new comment to this article is approved and posted by the administrator.
sr: Ваш захтев је прихваћен и завршен. Добићете обавештење путем е-поште сваки пут када се појави нови коментар.

en: Thank you for using our subscription service. In order to confirm your request, please check your email for the verification message and follow the instructions.
sr: Ваш захтев је прихваћен и завршен. Како би потврдили захтев, проверите е-пошту за верификацију поруке и пратите упутства.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list.
sr: Да би поништили или обуставили једно или више обавештења, изаберите одговарајуће поље за потврду и кликните на дугме на крају листе.

en: In order to cancel or suspend one or more notifications, select the corresponding checkbox(es) and click on the button at the end of the list. You are currently subscribed to:
sr: Да би поништили или обуставили једно или више обавештења, изаберите одговарајуће поље за потврду и кликните на дугме на крају листе. Тренутно сте пријављени на:

en: There is a new comment to [post_title]
sr: Нови коментар на [post_title]

en: There is a new comment to [post_title].
    Comment Link: [comment_permalink]
    Author: [comment_author]
    Comment:
    [comment_content]
    Permalink: [post_permalink]
    Manage your subscriptions: [manager_link]
sr: Нови коментар на [post_title].
    Веза за коментар: [comment_permalink]
    Аутор: [comment_author]
    Коментар: [comment_content]
    Веза за чланак: [post_permalink]
    
    Управљај пријавама: [manager_link]

en: Please confirm your subscription to [post_title]
sr: Потврдите своју пријаву на [post_title]

en: You have requested to be notified every time a new comment is added to:
    [post_permalink]
    
    Please confirm your request by clicking on this link:
    [confirm_link]
sr: Пријавили сте се да будете обавештени сваки пут када се појави нови коментар на [post_title]:
    [post_permalink]
    
    Потврдите свој захтев кликом на ову везу:
    [confirm_link]

en: Manage your subscriptions on [blog_name]
sr: Управљај пријавама на [blog_name]

en: You have requested to manage your subscriptions to the articles on [blog_name]. Follow this link to access your personal page:
    [manager_link]
sr: Поднели сте захтев да управљате својим пријавама за текстове на [blog_name]. Кликните на везу испод да би могли да управљате Вашим пријавама :
    [manager_link]

en: No
sr: Не

en: Need help on how to use Subscribe to Comments Reloaded? Visit the official
sr: Потребна Вам је помоћ о коришћењу Subscribe to Comments Reloaded? Посетите званични

en: support forum
sr: форум подршке

en: Feeling generous?
sr: Да ли сте великодушни?

en: Donate a few bucks!
sr: Донирајте неколико динара!

en: Comment Form
sr: Формулар за коментаре

en: Management Page
sr: Управљачка страница

en: Notifications
sr: Обавештења

en: Options
sr: Параметри

en: You can help
sr: И Ви можете да помогнете

en: Subscription added.
sr: Пријава је додата.

en: Subscriptions updated.
sr: Пријава је ажурирана.

en: Subscription deleted.
sr: Пријава је избрисана.

en: Subscriptions deleted:
sr: Избрисане пријаве:

en: Subscriptions suspended:
sr: Обустављене пријаве:

en: Subscriptions activated:
sr: Активиране пријаве:

en: Subscriptions updated:
sr: Ажуриране пријаве:

en: &laquo; Previous
sr: &laquo; Претходна

en: Next &raquo;
sr: Следећа &raquo;

en: Update Subscription
sr: Ажурирај пријаву

en: optional
sr: по избору

en: Please remember: this operation cannot be undone. Are you sure you want to proceed?
sr: Имајте у виду: ова операција се не може опозвати. Да ли сте сигурни да желите да наставите?

en: Post:
sr: Чланак:

en: From
sr: Од

en: To
sr: До

en: Status
sr: Статус

en: Keep unchanged
sr: Остави непромењен

en: Active
sr: Активан

en: Replies only
sr: Само одговори

en: Suspended
sr: Обустављено

en: Update
sr: Ажурирај

en: Mass Update Subscriptions
sr: Масовно ажурирање пријава

en: Add New Subscription
sr: Додај нову пријаву

en: Post ID
sr: ID чланка

en: Email
sr: Е-адреса

en: Ask user to confirm
sr: Питајте корисника за потврду

en: Add
sr: Додај

en: Search subscriptions
sr: Тражи пријаву

en: You can either <a href="%s">view all the subscriptions</a> or find those where the
sr: Можете подједнако  <a href="%s">да видите све пријаве </a>  или претражити по

en: email
sr: е-адреса

en: post ID
sr: ID чланка

en: status
sr: статус

en: equals
sr: једнако

en: contains
sr: садржи

en: does not contain
sr: не садржи

en: starts with
sr: почиње са

en: ends with
sr: завршава са

en: results per page:
sr: резултата по страници:

en: Search
sr: Тражи

en: Reverse the order by Post ID
sr: Редослед сортирања према ID чланку

en: Reverse the order by Date/Time
sr: Редослед сортирања према датум/време

en: Post (ID)
sr: Чланак (ID)

en: Search query:
sr: Резултати претраге:

en: Rows:
sr: Резултати:

en: of
sr: од

en: Legend: Y = all comments, R = replies only, C = inactive
sr: Легенда: Y = сви коментари, R = само одговори, C = неактивни

en: Date and Time
sr: Датум и време

en: Subscription
sr: Пријаве

en: Edit
sr: Уреди

en: Delete
sr: Избриши

en: Action:
sr: Акција:

en: Delete forever
sr: Избриши заувек

en: Suspend
sr: Обустави

en: Activate and set to Y
sr: Активирај и подеси на Y

en: Activate and set to R
sr: Активирај и подеси на R

en: Activate
sr: Активирај

en: Update subscriptions
sr: Ажурирај пријаве

en: Sorry, no subscriptions match your search criteria.
sr: Нажалост нема пријава које одговарају траженим критеријумима.

en: Enable default checkbox
sr: Омогући стандардно поље за потврду

en: Checked by default
sr: Подразумевани избор

en: Advanced subscription
sr: Напредна пријава

en: Custom inline style
sr: Изменљиви стил линије

en: Custom HTML
sr: Изменљиви HTML

en: Checkbox label
sr: Опис поља за избор

en: Subscribed label
sr: Опис пријаве

en: Awaiting label
sr: Опис очекивања

en: Author label
sr: Опис аутора

en: Your settings have been successfully updated.
sr: Ваша подешавања су успешно ажурирана.

en: There was an error updating the following fields:
sr: Дошло је до грешке при ажурирању следећих поља:

en: Yes
sr: Да

en: Disable this option if you want to move the subscription checkbox to a different place on your page.
sr: Искључите ову опцију ако желите да преместите поље за потврду пријаве на друго место на страници.

en: Decide if the checkbox should be checked by default or not.
sr: Одлучите да ли поље за потврду треба да буде подразумевано откачено или не.

en: Allow users to choose from different subscription types (all, replies only).
sr: Омогућавајте корисницима да бирају различите врсте пријава (све, само одговори).

en: Custom inline CSS to add to the checkbox.
sr: Изменљива inline CSS за додавање пољa за потврду.

en: Custom HTML code to be used when displaying the checkbox. Allowed tags: [checkbox_field], [checkbox_label]
sr: Изменљивии код HTML за приказивање поља за потврду. Доступне ознаке: [checkbox_field], [checkbox_label]

en: Messages for your visitors
sr: Поруке за читаоце

en: Default label
sr: Подразумевани опис

en: Label associated to the checkbox. Allowed tag: [subscribe_link]
sr: Опис повезан са пољем за потврду. Доступне ознаке: [subscribe_link]

en: Label shown to those who are already subscribed to a post. Allowed tag: [manager_link]
sr: Опис приказан особи која је већ пријављена на чланак. Доступне ознаке: [manager_link]

en: Pending label
sr: Опис у току

en: Label shown to those who are already subscribed, but haven't clicked on the confirmation link yet. Allowed tag: [manager_link]
sr: Опис приказан особи која је већ пријављена за пријаву чланка, али није кликнула линк за верификацију. Доступе ознаке: [manager_link]

en: Label shown to authors (and administrators). Allowed tag: [manager_link]
sr: Опис приказан ауторима (и администраторима). Доступне ознаке: [manager_link]

en: Save Changes
sr: Сачувај промене

en: Virtual Management Page
sr: Управљање виртуалном страном

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Management URL
sr: Управљање URL

en: Custom HEAD meta
sr: Сопствени meta наслов

en: Request link
sr: Захтевана веза

en: Request submitted
sr: Потврда пријаве

en: Subscribe without commenting
sr: Пријава без коментарисања

en: Subscription processed
sr: Успешна пријава

en: Subscription processed (DCI)
sr: Успешна пријава (+ верификација)

en: Authors
sr: Аутори

en: Users
sr: Корисници

en: Enabled
sr: Укључено

en: Disabled
sr: Искључено

en: Disable the virtual management page if you need to create a <a href="http://lab.duechiacchiere.it/index.php?topic=71.0">real page</a> to make your theme happy.
sr: Искључи управљање пријавама путем виртуелне странице, ако желите да креирате <a href="http://lab.duechiacchiere.it/index.php?topic=71.0">статичну страну</a> како би тема била лепша.

en: Title of the page your visitors will use to manage their subscriptions.
sr: Наслов странице коју ће посетиоци користити да управљају својим пријавама.

en: The permalink for your management page (something like <code>/manage-subscriptions</code> or <code>/?page_id=345</code>). This page <b>does not</b> actually exist in the system, but its link must follow your permalink structure.
sr: Веза ка страници за управљање пријавама (нешто као <code>/manage-subscriptions</code> или <code>/?page_id=345</code>). Ова страница <b>неће постојати</b> у систему, али њена веза мора да прати Вашу пермалинк структуру.

en: Warning: it looks like the value you are using may be incompatible with your permalink structure
sr: Упозорење: изгледа да вредност коју користите не одговара пермалинк структури.

en: Specify your custom HTML code to be added to the HEAD section of the page. Use <strong>single</strong> quotes for values.
sr: Одредити свој код HTML, који ће бити додат у секцији HEAD на страници. Користи <strong>једноструке наводнике</strong> за вредности.

en: Messages
sr: Поруке

en: Bold
sr: Подебљано

en: Italic
sr: Укошен

en: Link
sr: Веза

en: Image
sr: Слика

en: Text shown to those who request to manage their subscriptions.
sr: Текст приказан особама које питају за управљање пријавама.

en: Thank you note shown after the request here above has been processed. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
sr: Информација приказана корисницима након што је захтев за пријаву прихваћен. Доступне ознаке: [post_title], [post_permalink]

en: Text shown to those who want to subscribe without commenting. Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
sr: Информација приказана корисницима који желе пријаву без коментарисања. Доступне ознаке: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in disabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
sr: Информација приказана након што је захтев за пријаву прихваћен (искључена двострука верификација). Доступне ознаке: [post_title], [post_permalink]

en: Thank you note shown after the subscription request has been processed (double check-in enabled). Allowed tags: [post_title], [post_permalink]
sr: Информација приказана након што је захтев за пријаву прихваћен (укључена двострука верификација). Доступне ознаке: [post_title], [post_permalink]

en: Introductory text for the authors' management page.
sr: Текст приказан на ауторовој страници за управљање пријавама.

en: Introductory text for the users' management page.
sr: Текст приказан на корисничкој страници за управљање пријавама.

en: Sender name
sr: Име пошиљаоца

en: Sender email address
sr: Е-адреса пошиљаоца

en: Notification subject
sr: Наслов обавештења

en: Notification message
sr: Садржај обавештења

en: Double check subject
sr: Наслов двоструке верификације

en: Double check message
sr: Садржај двоструке верификације

en: Management subject
sr: Наслов управљања пријавама

en: Management message
sr: Садржај управљања пријавама

en: Name to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
sr: Назив за поље "од кога", када се шаље ново обавештење кориснику.

en: Email address to use for the "from" field when sending a new notification to the user.
sr: Е-адреса коришћена у пољу "од кога" када се шаље ново обавештење кориснику.

en: Subject of the notification email. Allowed tag: [post_title]
sr: Наслов е-поште. Доступне ознаке: [post_title]

en: Content of the notification email. Allowed tags: [post_title], [comment_permalink], [comment_author], [comment_content], [post_permalink], [manager_link]
sr: Садржај е-поште обавештења. Доступне ознаке: [post_title], [comment_permalink], [comment_author], [comment_content], [post_permalink], [manager_link]

en: Subject of the confirmation email. Allowed tag: [post_title]
sr: Наслов е-поште за потврду. Доступне ознаке: [post_title]

en: Content of the confirmation email. Allowed tags: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]
sr: Садржај е-поште за потврду. Доступне ознаке: [post_permalink], [confirm_link], [post_title], [manager_link]

en: Subject of the mail sent to those who request to access their management page. Allowed tag: [blog_name]
sr: Наслов поруке послате особама које желе да управљају њиховим пријавама. Доступне ознаке: [blog_name]

en: Content of the management email. Allowed tags: [blog_name], [manager_link]
sr: Садржај поруке послате особама које желе да управљају њиховим пријавама. Доступне ознаке: [blog_name], [manager_link]

en: Autopurge requests
sr: Аутоматско чишћење

en: Enable double check
sr: Укључи двоструку верификацију

en: Enable HTML emails
sr: Укључи  HTML за е-пошту

en: Send trackbacks
sr: Шаљи повратне везе

en: Notify admin
sr: Обавештавај администратора

en: Let admin subscribe
sr: Дозволи пријаве администратору

en: days
sr: дана

en: Delete pending subscriptions (not confirmed) after X days. Zero disables this feature.
sr: Бриши потврде које су на чекању (непотврђене) после X дана. "Нула" искључује ову функцију.

en: Send a notification email to confirm the subscription (to avoid addresses misuse).
sr: Шаљи е-пошту са потврдом пријаве (да се избегне злоупотреба адреса).

en: If enabled, will send email messages with content-type = text/html instead of text/plain
sr: Ако је укључено, биће послата е-пошта са text/html уместо обичног текста.

en: Process trackbacks
sr: Прати trackbacks

en: Notify users when a new trackback or pingback is added to the discussion.
sr: Информиши кориснике о новим trackback или pingback додатим у дискусији.

en: Track all subscriptions
sr: Прати све пријаве

en: Notify the administrator when users subscribe without commenting.
sr: Информиши администратора ако коросник покрене пријаву без коментарисања.

en: Let the administrator subscribe to comments when logged in.
sr: Дозволи администратору пријаву на коментаре ако је улогован.

en: Support the author
sr: Подржи аутора

en: How valuable is the feature offered by this plugin to your visitors? Subscribe to Comments Reloaded is and will always be free, but consider supporting the author if this plugin made your web site better, especially if you are making money out of it. Any donation received will be reinvested in the development of Subscribe to Comments Reloaded, and to buy some food for my hungry family.
sr: Колико је вредна за Ваше читаоце функционалност коју нуди овај додатак? Subscribe to Comments reloaded јесте и увек ће бити бесплатан, али можете помоћи аутору, ако мислите да овај додатак обогаћује функционалност вашег сајта. Свака донација ће бити искоришћена за помоћ у развијању додатка, и куповину хране за гладну породицу.

en: Don't want to donate? You can still help
sr: Не желите да дате финансијску подршку? Још увек можете помоћи

en: If you don't want to donate money, please consider blogging about my plugin with a link to the plugin's page. Please let your readers know what makes your blog better. You can also contribute donating your time: do not hesitate to send me bug reports, your localization files, ideas on how to improve Subscribe to Comments Reloaded and so on. Whatever you do, thanks for using my plugin!
sr: Ако не желите да донирате новац, било би лепо да споменете на Вашем блогу да користите мој додатак. Јавите читаоцима шта је допринело побољшању Вашег сајта. Можете помоћи аутору посвећујући своје време на пријаву грешака, пошаљите фајл са преводом, и друге идеје за развијање Subscribe to Comments Reloaded. Шта год да урадите од горе наведеног, хвала што користите мој додатак!

en: Vote and show your appreciation
sr: Гласај и оцени додатак

en: Tell other people if Subscribe to Comments Reloaded works for you and how good it is. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Rate it</a> on its Plugin Directory page.
sr: Реци другима ако Subscribe to Comments Reloaded ради правилно и колико је добар. <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/">Оцени додатак</a> на страници Додаци.

en: Sponsor's Corner
sr: Спонзорско ћоше

en: If you want to sponsor this plugin, don't hesitate to <a href='http://www.duechiacchiere.it/contatto'>contact me</a>.
sr: Ако желите да будете спонзор овог додатка, слободно ме <a href='http://www.duechiacchiere.it/contatto'>контактирајте</a>.<br />
    Аутор српског превода: Александар  Снегић - <a href="http://sneg.iz.rs">СнегФотографија</a>

en: Title
sr: Наслов

en: Select all
sr: Означи све

en: Invert selection
sr: Обрни означено

en: Set to Y
sr: Подеси на Y

en: No subscriptions match your search criteria.
sr: Ниједна пријава не испуњава критеријум претраге.

en: Send
sr: Пошаљи

en: New subscription to
sr: Нова пријава за

en: User:
sr: Корисник:
